Sobota, 2 grudnia 2023

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

SWD jednak z szansą na występy ligowe

21.08.2023 16:19 | 10 komentarzy | ska

Po decyzji o rezygnacji z rozgrywek ligowych, jaką przekazali działacze klubu SWD Wodzisław Śląski w ubiegłym tygodniu, teraz pojawiła się szansa dla klubu i zawodniczek. Ma być nią sponsor, z którym klub prowadzi rozmowy.

SWD jednak z szansą na występy ligowe
Czy klubowi uda się jednak wystartować w rozgrywkach?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

SWD jednak z szansą na występy ligowe

Ostatnio informowaliśmy o trudnej decyzji, jaką podjął zarząd klubu SWD Wodzisław Śląski. Działacze poinformowali, że zawodniczki nie wystąpią w nowym sezonie. Ostatnio pojawił się cień szansy.

- Sytuacja jest bardzo dynamiczna z uwagi no to, że po naszym poście, odezwał się bardzo poważny i wręcz WIELKI inwestor, który chce, aby kobieca piłka nożna nie zginęła!!! Warunek jest tylko jeden – trzeba zebrać siły i wystartować w rozgrywkach (nastąpiło już odejście kilku kluczowych zawodniczek do innych klubów). Dlatego apelujemy do zawodniczek (obecnych i nowych) oraz menagerów piłkarskich, aby zgłaszali się do nas, bo SWD wejdzie na nowy poziom infrastrukturalnej jakości. Oferujemy najlepsze warunki do rozwoju, które będą ustalane indywidualnie – zapowiadają władze SWD Wodzisław Śląski, zachęcając zawodniczki do gry w czerwono-białych barwach.

- Dziewczyny w naszym klubie zawsze dążyły do gry w reprezentacji Polski, i często osiągały ten cel, a my jesteśmy dumni, że wiele z nich ma na swoim koncie medale mistrzostw Polski. To jest nasz wspólny dorobek, nasza wspólna duma, że siła tkwi w Was. Wierzymy, że razem osiągniemy to, co leży na sercu – tj. kontynuację naszej pięknej piłkarskiej historii. Razem jesteśmy silni, razem możemy osiągnąć niemożliwe – zapewniają w klubie.

W związku z zaskakującym zwrotem akcji kluby Lech Poznań i Ślęza Wrocław zgodziły się na przełożenie meczów.