Sobota, 2 grudnia 2023

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Klub SWD odkrywa karty. Kto stoi za powstaniem z popiołów?

23.08.2023 11:26 | 10 komentarzy | ska

Działacze klubu SWD Wodzisław Śląski postanowili uchylić rąbka tajemnicy. W mediach społecznościowych ogłosili gotowość przystąpienia do rozgrywek w nowym sezonie, dzięki wsparciu... Dariusza Mioduskiego, prezesa Legii Warszawa. 

Klub SWD odkrywa karty. Kto stoi za powstaniem z popiołów?
Według opublikowanego przez SWD oświadczenia, klub będzie mógł przystąpić do rozgrywek dzięki pomocy Dariusza Mioduskiego.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klub SWD odkrywa karty. Kto stoi za powstaniem z popiołów?

- Mamy zaszczyt poinformować, że nasz klub, SWD Wodzisław Śląski, zgłasza gotowość przystąpienia do rozgrywek na centralnym szczeblu seniorskim. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia właściciela i Prezesa Legii Warszawa Dariusza Mioduskiego, którego pomoc gwarantuje naszemu klubowi możliwość dalszego funkcjonowania - zaznaczają w SWD Wodzisław Śląski. 

Dariusz Mioduski to prezes Legii Warszawa, od 2017 roku właściciel 100 proc. udziałów klubu. 

- Jego ogromna wiedza (prawnik z dyplomem Uniwersytetu Harvarda), doświadczenie biznesowe (m.in. były prezes Kulczyk Investments, członek zarządu Polskiej Rady Biznesu) oraz bogaty dorobek sportowy osiągnięty z Legią Warszawa są najlepszym gwarantem rozwoju nie tylko naszego klubu, ale stanowią wzmocnienie dla całego środowiska piłki kobiecej w Polsce. Zwracamy się z ponownym apelem do zawodniczek oraz managerów piłkarskich o kontakt i dołączenie do naszego zespołu – nowe otwarcie gwarantuje Wam wysoką jakość sportową oraz infrastrukturalną - apelują do zawodniczek władze klubu.