Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

4.liga: Odra Wodzisław zwycięska w 4.kolejce rozgrywek [ZDJĘCIA]

26.08.2023 21:40 | 2 komentarze | zibi

Na własnym terenie Odra Wodzisław zdobyła swoje pierwsze ligowe zwycięstwo, pokonując drużynę Tempa Puńców 4:1.

Odra Wodzisław wygrywa w 4.kolejce z Tempem Puńców

W emocjonującym starciu na swoim stadionie Odra Wodzisław zadała znaczący cios rywalom, zwyciężając drużynę Tempa Puńców 4:1. To pierwsze ligowe zwycięstwo na własnym terenie.

Już od pierwszych minut spotkania Odra dała do zrozumienia, że ma zamiar przejąć kontrolę nad grą. W efekcie po zaledwie trzech minutach gospodarze zdołali otworzyć wynik. Zdobyte dwie bramki przed przerwą dawały dobrą zaliczkę na drugą połowę.

Drugie 45 minut przyniosły dalsze emocje i dynamiczną grę z obu stron. Odra nie zamierzała jednak spocząć na laurach. Dzięki skutecznej współpracy w ofensywie oraz solidnej defensywie gospodarze utrzymywali rywali z daleka od swojej bramki. Wysoka skuteczność Odry zaowocowała kolejnymi trafieniami, które pozwoliły zbudować komfortową przewagę nad rywalem. Ostatecznie drużyna z Puńcowa strzeliła jednego gola w 79. minucie. Aktualnie Odra Wodzisław została liderem IV ligi.

Odra Wodzisław — Tempo Puńców 4:1 (2:0)

1-0 Wilczek '3

2-0 Powroźnik '35

3-0 Grober '60

4-0 Powroźnik '64

4-1 Adamek '79

Odra Wodzisław:

Skład: Wrzosek - Grober, Słodowy, Kłosek, Wilczek, Pawełek, Kalisz, Roguła, Gajda, Powroźnik

Rezerwa: Kuszka - Grober.P, Grober.H, Nicpoń, Krzyżok, Waleczek, Laskowski, Kopała, Gącik

Tempo Puńców:

Skład: Huczała - Szlajss (66' Morys), Pszczółka, Rucki, Stasiak - Szczęsny, Olszar, Gabryś (66' K. Adamek), Mikołaj Tobiasz (75' Chamot), Michał Tobiasz (83' Majchrowski) - Legierski (46' Leśniewicz).