Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Odra Wodzisław remisuje w domowym spotkaniu z Czechowicami [ZDJĘCIA]

10.09.2023 10:40 | 0 komentarzy | zibi

W 6 kolejce spotkań IV. Ligi Śląskiej GR.II Odra Wodzisław zremisowała na własnym boisku z Czechowicami-Dziedzicami 1:1.

Odra Wodzisław remisuje w 6. kolejce w domowym spotkaniu z Czechowicami-Dziedzicami

W meczu 6. kolejki Odra Wodzisław i Czechowice-Dziedzice stawili czoła sobie w zaciętym starciu, które zakończyło się podziałem punktów. Pierwszą bramkę zdobył dla Odry Wodzisław już w 8. minucie pojedynku Piotr Grober, wykorzystując sytuację z najbliższej odległości.

Jednakże goście nie zamierzali się poddawać i w drugiej połowie, już w 47. minucie, również trafili do siatki rywali, również z bliskiej odległości. Na listę strzelców wpisał się Konrad Bukowczan. Mimo dalszych starań obu drużyn wynik pozostał niezmieniony do ostatniego gwizdka sędziego, kończąc mecz wynikiem 1:1. Obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów, a kibice mogli cieszyć się z zaciętego widowiska na boisku.

Odra Wodzisław — MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 (1:0)

1-0 - Grober.P  ('8)