Sobota, 24 lutego 2024

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

Grad goli w Bojanowie. Rezerwy Bełsznicy liderem [ZDJĘCIA]

23.09.2023 19:07 | 0 komentarzy | Qbik

W jednym z meczów I grupy C klasy w doszło do starcia pomiędzy Bojanowem a drugim zespołem Rozwoju Bełsznica. W meczu nie brakowało emocji i goli. Kibice obejrzeli aż dziewięć trafień!

Grad goli w Bojanowie. Rezerwy Bełsznicy liderem [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Faworytem spotkania uważana mogła być ekipa Bełsznicy, która przed tym meczem miała na swym koncie siedem punktów i zajmowała miejsce trzecie. Bojanów z zerowym dorobkiem punktowym zamykał tabelę najniższej seniorskiej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Rezerwy Bełsznicy swą przewagę w tabeli potwierdziły już w pierwszej części spotkania. Wpakowały rywalowi cztery gole nie tracąc ani jednego. W drugiej połowie gracze Bojanowa wzięli się do odrabiania strat. Umieścili piłkę w siatce rywala trzykrotnie. Zespół Rozwoju nie pozostał jednak dłużny i odpowiedział dwoma trafieniami.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną rezerw Czernicy 3:6. Rezultat ten spowodował, że drużyna z Gminy Gorzyce z dorobkiem dziesięciu punktów awansowała na pierwsze miejsce w tabeli I grupy C klasy. Bojanów z zerem na koncie nadal jest ostatni.

LKS Bojanów - LKS Rozwój Bełsznica II 3:6 (0:4)