Wtorek, 27 lutego 2024

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Unia Turza Śląska wygrała z drużyną Łukasza Piszczka

05.11.2023 09:22 | 0 komentarzy | dud

Dzięki dwóm efektownym golom Unia wygrała trzeci kolejny mecz w III lidze, tym razem ogrywając na wyjeździe czwarty w tabeli LKS Goczałkowice Zdrój 2:1.

Unia Turza Śląska wygrała z drużyną Łukasza Piszczka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Turzanie pojechali do niedalekich jak na realia trzecioligowe Goczałkowic bez kontuzjowanych Oskara Wali i Patryka Witkowskiego, ale pomimo tych strat liczyli na dobry wynik z zespołem z którym “dobrze” grało się ostatnio w meczach sparingowych. W ostatnim przed ligą test meczu turzanie ograli podopiecznych trenera Łukasza Piszczka na ich boisku 3:1 i wierzyli, że uda się ten wynik powtórzyć także w spotkaniu ligowym.

Podopieczni trenera Krzysztofa Górecko okazali się niezwykle skuteczni w tym spotkaniu, bowiem oddali w nim dwa celne strzały i oba zamienili na gole. Po raz kolejny potwierdził się fakt, że Turzanie by zdobyć jakieś punkty muszą strzelić dwie bramki (na 14 meczów tylko raz było inaczej). Za tydzień Unici podejmować będą na własnym boisku sąsiada z tabeli Odrę Bytom Odrzański, początek spotkania w sobotę 11 listopada o godzinie 13:00.

LKS Goczałkowice Zdrój - Unia Turza Śląska 1:2 (0:1)

bramki: Krzysztof Kiklaisz 67 - Killian Benvindo 25, Wojciech Wenglorz 78.

źródło: uniaturza.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl