środa, 21 lutego 2024

imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

05.11.2023 17:08 | 0 komentarzy | (ak)

Rywalizacja o miano najlepszych drużyn młodzieżowych powoli dobiega końca. Do grona wcześniej wyłonionych triumfatorów w miniony weekend dołączyły kolejne zespoły. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele i zapowiedzi najbliższych spotkań.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XII kolejki (04/05.11.2023)

  • Jejkowice – Pietrowice Wielkie 3:2 (1:0)
  • Ocice Racibórz – Krzyżkowice 0:8 (0:4)
  • Baranowice-Żory – Orzepowice 5:1 (1:1)
  • Palowice – Czerwionka (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice122543:21
2.Palowice112536:16
3.Czerwionka112440:16
4.Orzepowice122233:19
5.Pietrowice Wielkie121930:23
6.Baranowice-Żory121521:26
7.Krzyżkowice12921:51
8.Ocice Racibórz12012:64

Zapowiedź XIII kolejki (11/12.11.2023)

Krzyżkowice – Czerwionka (sb 10:00), Pietrowice Wielkie – Baranowice-Żory (nd 10:00), Jejkowice – Palowice (nd 10:00), Orzepowice – Ocice Racibórz (nd 17:00).


Juniorzy młodsi B1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki X kolejki (04.11.2023)

  • Boguszowice – Champions Żory 5:2 (4:0)
  • Gaszowice – Rapid Wodzisław Śląski 4:1 (3:0)
  • MKS Żory – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gaszowice81827:10
2.Boguszowice81630:16
3.Rapid Wodzisław Śląski71330:18
4.Champions Żory8513:24
5.MKS Żory716:38

Zapowiedź zaległego meczu IX kolejki (11.11.2023)

Rapid Wodzisław Śląski – MKS Żory (sb 10:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz i Rybnik)

Wyniki X kolejki (04/05.11.2023)

  • Gracz Lyski – Kuźnia Raciborska 7:0 (2:0)
  • Gmina Lubomia – Płonia Racibórz 5:0 (1:0)
  • Grzegorzowice – Gaszowice II (mecz przełożony na 19.11.2023, nd 10:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gaszowice II82454:5
2.Grzegorzowice82436:8
3.Gmina Lubomia101222:30
4.Gracz Lyski91134:26
5.Płonia Racibórz10413:67
6.Kuźnia Raciborska9314:37

Zapowiedź zaległych meczów V kolejki (11.11.2023)

Gaszowice II – Grzegorzowice (sb 10:00), Kuźnia Raciborska – Gracz Lyski (sb 10:00).


Juniorzy młodsi B2III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XII kolejki (03/05.11.2023)

  • Markowice – Tworków 7:4 (4:0)
  • Rogów – Unia Racibórz 5:1 (4:0)
  • Moszczenica – UKS Ruptawa 4:1 (2:0)
  • Champions Żory – Palowice 0:10 (0:5)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Markowice123047:29
2.Rogów112551:17
3.Unia Racibórz122236:33
4.Palowice111958:22
5.Tworków111749:33
6.Moszczenica121625:32
7.UKS Ruptawa12436:70
8.Champions Żory11113:79

Zapowiedź XIII kolejki (11/12.11.2023)

UKS Ruptawa – Rogów (sb 10:00), Unia Racibórz – Champions Żory (nd 10:00), Markowice – Moszczenica (nd 10:00), Palowice – Tworków (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki X kolejki (04/05.11.2023)

  • Rowień – Gotartowice 2:1 (0:1)
  • Krzyżkowice – Gołkowice 5:0 (1:0)
  • Czernica – Stanowice 8:1 (4:0)

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Stanowice102757:18
2.Krzyżkowice101927:18
3.Czernica101945:13
4.Gotartowice101244:38
5.Rowień101224:30
6.Gołkowice1007:85