środa, 21 lutego 2024

imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

RSS

05.11.2023 17:49 | 0 komentarzy | (ak)

Ostatnia prosta rundy jesiennej jest zawsze bardzo ciekawa, ponieważ wszystkie zespoły mają apetyt na komplet niezwykle cennych punktów, które dopiero w końcowym rozrachunku będą decydowały o kluczowych rozstrzygnięciach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XVI kolejki (03/06.11.2023)

  • Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 2:2 (1:2)
  • Polonia Bytom – Olimpia Elbląg 2:1 (1:1)
  • KKS Kalisz – Olimpia Grudziądz 2:2 (2:2)
  • Sandecja Nowy Sącz – Lech Poznań II 0:0
  • Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce 1:2 (1:1)
  • Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa 2:1 (1:0)
  • Hutnik Kraków – Kotwica Kołobrzeg 3:5 (2:0)
  • Stal Stalowa Wola – Radunia Stężyca 1:2 (0:0)
  • ŁKS Łódź II – Zagłębie Lubin II (pn 18:15)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kotwica Kołobrzeg163033:22
2.Pogoń Siedlce162927:17
3.KKS Kalisz162820:11
4.Radunia Stężyca162822:15
5.Chojniczanka Chojnice162322:19
6.Skra Częstochowa162318:15
7.Olimpia Elbląg162319:17
8.ŁKS Łódź II152223:20
9.Hutnik Kraków162123:24
10.Stal Stalowa Wola162117:18
11.Wisła Puławy162024:25
12.Stomil Olsztyn152017:22
13.Zagłębie Lubin II151921:22
14.GKS Jastrzębie161817:21
15.Polonia Bytom161716:22
16.Olimpia Grudziądz161620:27
17.Lech Poznań II151618:29
18.Sandecja Nowy Sącz161313:24

Zapowiedź zaległego meczu XIII kolejki (08.11.2023)

Lech Poznań II – Stomil Olsztyn (śr 13:00).

Zapowiedź XVII kolejki (10/13.11.2023)

Kotwica Kołobrzeg – Sandecja Nowy Sącz (pt 18:00), Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków (sb 13:00), Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice (sb 16:15), GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź II (nd 12:30), Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn (nd 13:00), Zagłębie Lubin II – Stal Stalowa Wola (nd 13:00), Lech Poznań II – Polonia Bytom (nd 13:00), Pogoń Siedlce – Wisła Puławy (nd 20:00), Skra Częstochowa – KKS Kalisz (pn 18:15).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XV kolejki (04/05.11.2023)

  • LKS Goczałkowice – Unia Turza Śląska 1:2 (0:1)
  • Pniówek Pawłowice – Raków Częstochowa II 3:0 (0:0)
  • Starowice Dolne – MKS Kluczbork 0:0
  • Odra Bytom Odrzański – Ślęza Wrocław 2:1 (1:0)
  • Górnik Polkowice – Stilon Gorzów Wlkp. 3:2 (1:1)
  • Warta Gorzów Wlkp. – Carina Gubin 2:1 (2:0)
  • Śląsk Wrocław II – Lechia Zielona Góra 2:2 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Karkonosze Jelenia Góra 0:1 (0:0)
  • Górnik Zabrze II – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rekord Bielsko-Biała153839:13
2.Śląsk Wrocław II153137:18
3.Lechia Zielona Góra152626:20
4.Karkonosze Jelenia Góra152624:21
5.Górnik Polkowice152526:23
6.LKS Goczałkowice152422:13
7.MKS Kluczbork142321:16
8.Pniówek Pawłowice152226:24
9.Ślęza Wrocław152128:28
10.Warta Gorzów Wlkp.152017:24
11.Górnik Zabrze II151826:26
12.Carina Gubin151818:22
13.Unia Turza Śląska141720:23
14.Gwarek Tarnowskie Góry151615:20
15.Stilon Gorzów Wlkp.151417:23
16.Odra Bytom Odrzański151414:23
17.Raków Częstochowa II15919:34
18.Starowice Dolne15711:35

Zapowiedź XVI kolejki (10/11.11.2023)

MKS Kluczbork – Raków Częstochowa II (pt 17:00), Starowice Dolne – LKS Goczałkowice (sb 12:00), Unia Turza Śląska – Odra Bytom Odrzański (sb 13:00), Lechia Zielona Góra – Pniówek Pawłowice (sb 13:00), Carina Gubin – Górnik Zabrze II (sb 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 13:00), Stilon Gorzów Wlkp. – Śląsk Wrocław II (sb 13:00), Ślęza Wrocław – Warta Gorzów Wlkp. (sb 13:30), Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Polkowice (sb 17:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XIV kolejki (03/05.11.2023)

  • LKS Tworków – MKS Lędziny 5:2 (2:1)
  • Odra Wodzisław Śląski – Decor Bełk 1:2 (0:1)
  • Spójnia Landek – ROW Rybnik 0:2 (0:0)
  • GKS Tychy II – Czechowice-Dziedzice 0:2 (0:1)
  • Kuźnia Ustroń – Orzeł Łękawica 3:2 (1:0)
  • Gwarek Ornontowice – Polonia Łaziska Górne 1:1 (1:1)
  • Rekord Bielsko-Biała II – Tempo Puńców 6:2 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – LKS Czaniec 6:0 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała II143045:17
2.Spójnia Landek142927:11
3.Polonia Łaziska Górne132828:8
4.Decor Bełk142428:17
5.Gwarek Ornontowice142225:11
6.Tempo Puńców142226:28
7.ROW Rybnik142223:32
8.Orzeł Łękawica142125:16
9.GKS Tychy II142023:21
10.Odra Wodzisław Śląski142022:22
11.Kuźnia Ustroń141931:26
12.Rekord Bielsko-Biała II141819:26
13.LKS Tworków141525:32
14.Czechowice-Dziedzice141317:23
15.LKS Czaniec141019:33
16.MKS Lędziny1305:65

Zapowiedź XV kolejki (11/12.11.2023)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Spójnia Landek (sb 11:00), ROW Rybnik – Decor Bełk (sb 13:30), Czechowice-Dziedzice – LKS Tworków (sb 13:30), Orzeł Łękawica – GKS Tychy II (sb 13:30), Polonia Łaziska Górne – LKS Czaniec (sb 13:30), MKS Lędziny – Rekord Bielsko-Biała II (sb 13:30), Odra Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń (nd 13:00), Tempo Puńców – Gwarek Ornontowice (nd 13:30).