Wtorek, 27 lutego 2024

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Niesamowite emocje i zwrot akcji. Kolejarz Chałupki zwycięża po zaciętym meczu [ZDJĘCIA,RELACJA]

05.11.2023 20:53 | 2 komentarze | zibi

Niesamowite emocje w zaciętym meczu! Kolejarz triumfuje 4-3 po kapitalnej akcji braci Macko. Spotkanie pełne zwrotów akcji dostarczyło kibicom niezapomnianych chwil i podtrzymało atmosferę derbowego widowiska.

Niesamowite emocje i zwrot akcji. Kolejarz Chałupki zwycięża po zaciętym meczu [ZDJĘCIA,RELACJA]
Macko Martin bohaterem derbowego spotkania pomiędzy Kolejarzem Chałupki a LKS Zabełków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Derbowe spotkanie A Klasy pomiędzy Kolejarz Chałupki — LKS Zabełków 

W sobotnie po południe na stadionie w Chałupkach zostało rozegrane derbowe spotkanie, przed którym panowała gorąca atmosfera. Od samego początku meczu było widać, że piłkarze obu ekip są bardzo zmotywowani i gotowi do starcia.

Już po kilku minutach gospodarze objęli prowadzenie po znakomitej akcji, w której Tomasz Kunatowski pokonał bramkarza drużyny gości. Jednak nie trwało to długo, ponieważ Kacper Kaczor wykorzystał rzut rożny i podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Wynik 2-0 wydawał się być obiecujący dla Kolejarza, ale goście nie zamierzali się poddawać.

W końcówce pierwszej połowy zawodnicy drużyny Zabełkowa zdołali odrobić straty i wyrównać stan meczu. Przemysław Szuścik i Piotr Musiolik zdobyli kolejne bramki dla swojego zespołu, co zaskoczyło nie tylko kibiców Kolejarza, ale i samych piłkarzy.

Po przerwie obie drużyny powoli zaczęły się rozkręcać. Kolejarz przystąpił do ofensywy i szybko odzyskał prowadzenie, gdy Macko Martin skutecznie wykorzystał sytuację podbramkową i wpakował piłkę do siatki. Jednak Zabełków nie zamierzał się poddać i szybko odpowiedział bramką. Przemysław Szuścik ponownie wpisał się na listę strzelców, zapewniając swojej drużynie remis 3-3.

Kiedy już wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, nadszedł moment, który zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn. Bracia Rene i Martin Macko przeprowadzili genialną akcję, a ten drugi, po precyzyjnym podaniu brata, strzelił bramkę na 4-3 dla Kolejarza. Wielka radość ogarnęła zarówno piłkarzy, jak i kibiców.

Po tej bramce sędzia główny zakończył mecz, a piłkarze Kolejarza rzutem na taśmę odnieśli zasłużone zwycięstwo. Spotkanie dostarczyło niezwykłych emocji i niezapomnianych momentów, i na takie derby powinien przyjść każdy, nie patrząc, w jakiej lidze gra jego drużyna. 

Kolejarz Chałupki — LKS Zabełków 4:3 (2:2)

Składy:

Chałupki: Kupka — Balavajder.J, Balavajder.M, Fedorów, Kaczor, Kotkowski, Kunatkowski, Macko M., Macko R. Sipula, Tkocz

Rezerwa: Gładkowski, Gołąbek, Madeja, Matuszek, Niemiec, Pytlik, Śliwa, Dawid

Zabełków: Kozmor — Wowra, Tomański, Hiltawski, Kolar, Musiolik, Warzeszka M., Gabor, Warzeszka M., Derkowski, Szuścik

Rezerwa: Sedlaczek K., Sedlaczek F., Staś, Chluba, Grzegorczyk, Krasuski, Chaher, Madeja