Wtorek, 27 lutego 2024

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

12.11.2023 12:31 | 0 komentarzy | (ak)

Większość drużyn młodzieżowych zakończyła już jesienne rozgrywki. W kilku kategoriach wiekowych nieco wcześniej zostali wyłonieni triumfatorzy, a w innych wszystko rozstrzygnie się prawdopodobnie dopiero po ostatnim gwizdku. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XIII kolejki (11/12.11.2023)

  • Krzyżkowice – Czerwionka 0:3 (0:1)
  • Jejkowice – Palowice 1:3 (0:1)
  • Pietrowice Wielkie – Baranowice-Żory 1:2 (1:1)
  • Orzepowice – Ocice Racibórz 6:1 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Palowice122839:17
2.Czerwionka122743:16
3.Jejkowice132544:24
4.Orzepowice132539:20
5.Pietrowice Wielkie131931:25
6.Baranowice-Żory131823:27
7.Krzyżkowice13921:54
8.Ocice Racibórz13013:70

Zapowiedź XIV kolejki (19.11.2023)

Czerwionka – Orzepowice (nd 10:00), Ocice Racibórz – Pietrowice Wielkie (nd 10:00), Baranowice-Żory – Jejkowice (nd 10:00), Palowice – Krzyżkowice (nd 12:00).


Juniorzy młodsi B1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wynik zaległego meczu IX kolejki (11.11.2023)

  • Rapid Wodzisław Śląski – MKS Żory 7:5 (5:3)

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gaszowice81827:10
2.Rapid Wodzisław Śląski81637:23
3.Boguszowice81630:16
4.Champions Żory8513:24
5.MKS Żory8111:45

Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz i Rybnik)

Wyniki zaległych meczów V kolejki (11.11.2023)

  • Gaszowice II – Grzegorzowice 2:0 (1:0)
  • Kuźnia Raciborska – Gracz Lyski 0:4 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gaszowice II92756:5
2.Grzegorzowice92436:10
3.Gracz Lyski101438:26
4.Gmina Lubomia101222:30
5.Płonia Racibórz10413:67
6.Kuźnia Raciborska10314:41

Zapowiedź zaległego meczu X kolejki (19.11.2023)

Grzegorzowice – Gaszowice II (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B2III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XIII kolejki (11/12.11.2023)

  • UKS Ruptawa – Rogów 2:10 (1:5)
  • Markowice – Moszczenica 0:2 (0:2)
  • Unia Racibórz – Champions Żory 2:1 (1:0)
  • Palowice – Tworków (mecz przełożony na 25.11.2023, sb 10:00)

Wynik zaległego meczu XI kolejki (08.11.2023)

  • Tworków – Champions Żory 4:5 (3:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Markowice133047:31
2.Rogów122861:19
3.Unia Racibórz132538:34
4.Palowice111958:22
5.Moszczenica131927:32
6.Tworków121753:38
7.UKS Ruptawa13438:80
8.Champions Żory13419:85

Zapowiedź zaległego meczu XI kolejki (15.11.2023)

Palowice – Rogów (śr 14:30).

Zapowiedź XIV kolejki (18/19.11.2023)

Champions Żory – UKS Ruptawa (sb 9:00), Tworków – Unia Racibórz (sb 10:00), Markowice – Palowice (nd 10:00), Rogów – Moszczenica (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Bieżące rozgrywki w tej grupie zakończyły się 05.11.2023 roku.

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Stanowice102757:18
2.Krzyżkowice101927:18
3.Czernica101943:13
4.Gotartowice101244:38
5.Rowień101224:30
6.Gołkowice1007:85