Wtorek, 27 lutego 2024

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

12.11.2023 17:31 | 0 komentarzy | (ak)

Sporo drużyn naszego regionu zakończyło już jesienną batalię o mistrzowskie punkty. Wielu trenerów może powoli dokonywać szczegółowej analizy pierwszej części sezonu. Za tydzień na boiska wybiegną jeszcze zespoły kilku pozostałych klas rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XVII kolejki (10/13.11.2023)

  • GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź II 3:2 (2:1)
  • Kotwica Kołobrzeg – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:0)
  • Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków 0:2 (0:1)
  • Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:0)
  • Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
  • Zagłębie Lubin II – Stal Stalowa Wola 4:0 (1:0)
  • Lech Poznań II – Polonia Bytom 1:0 (1:0)
  • Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 2:2 (1:0)
  • Skra Częstochowa – KKS Kalisz (pn 18:15)

Wynik zaległego meczu XIII kolejki (08.11.2023)

  • Lech Poznań II – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)

Wynik zaległego meczu XVI kolejki (06.11.2023)

  • ŁKS Łódź II – Zagłębie Lubin II 2:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kotwica Kołobrzeg173335:23
2.Radunia Stężyca173123:15
3.Pogoń Siedlce173029:19
4.KKS Kalisz162820:11
5.Olimpia Elbląg172621:18
6.ŁKS Łódź II172527:24
7.Hutnik Kraków172425:24
8.Skra Częstochowa162318:15
9.Chojniczanka Chojnice172323:21
10.Zagłębie Lubin II172226:24
11.Lech Poznań II172220:29
12.Wisła Puławy172126:27
13.GKS Jastrzębie172120:23
14.Stal Stalowa Wola172117:22
15.Stomil Olsztyn172017:24
16.Polonia Bytom171716:23
17.Olimpia Grudziądz171620:29
18.Sandecja Nowy Sącz171314:26

Zapowiedź XVIII kolejki (18/19.11.2023)

Zagłębie Lubin II – Stomil Olsztyn (sb 13:00), Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz (sb 13:00), Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg (sb 15:00), Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie (sb 17:30), Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy (sb 20:00), Lech Poznań II – Olimpia Elbląg (nd 12:00), Radunia Stężyca – KKS Kalisz (nd 12:00), Skra Częstochowa – Hutnik Kraków (nd 14:30), ŁKS Łódź II – Pogoń Siedlce (nd 18:15).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XVI kolejki (10/11.11.2023)

  • Unia Turza Śląska – Odra Bytom Odrzański 2:2 (2:1)
  • Lechia Zielona Góra – Pniówek Pawłowice 1:1 (1:1)
  • MKS Kluczbork – Raków Częstochowa II 3:0 (2:0)
  • Starowice Dolne – LKS Goczałkowice 2:1 (1:1)
  • Carina Gubin – Górnik Zabrze II 1:2 (0:1)
  • Stilon Gorzów Wlkp. – Śląsk Wrocław II 1:1 (0:1)
  • Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry 3:1 (1:1)
  • Ślęza Wrocław – Warta Gorzów Wlkp. 4:1 (2:1)
  • Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Polkowice 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rekord Bielsko-Biała164142:14
2.Śląsk Wrocław II163238:19
3.Karkonosze Jelenia Góra162926:21
4.Lechia Zielona Góra162727:21
5.MKS Kluczbork152624:16
6.Górnik Polkowice162526:25
7.LKS Goczałkowice162423:15
8.Ślęza Wrocław162432:29
9.Pniówek Pawłowice162327:25
10.Górnik Zabrze II162128:27
11.Warta Gorzów Wlkp.162018:28
12.Unia Turza Śląska151822:25
13.Carina Gubin161819:24
14.Gwarek Tarnowskie Góry161616:23
15.Stilon Gorzów Wlkp.161518:24
16.Odra Bytom Odrzański161516:25
17.Starowice Dolne161013:36
18.Raków Częstochowa II16919:37

Zapowiedź zaległego meczu XIII kolejki (14.11.2023)

MKS Kluczbork – Unia Turza Śląska (wt 17:00).

Zapowiedź XVII kolejki (18/19.11.2023)

Raków Częstochowa II – Lechia Zielona Góra (sb 11:00), Odra Bytom Odrzański – Starowice Dolne (sb 12:00), Warta Gorzów Wlkp. – Unia Turza Śląska (sb 13:00), LKS Goczałkowice – MKS Kluczbork (sb 13:00), Górnik Polkowice – Rekord Bielsko-Biała (sb 13:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Carina Gubin (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Stilon Gorzów Wlkp. (sb 14:00), Śląsk Wrocław II – Karkonosze Jelenia Góra (sb 14:00), Górnik Zabrze II – Ślęza Wrocław (nd 12:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XV kolejki (11/12.11.2023)

  • ROW Rybnik – Decor Bełk 1:1 (1:1)
  • Odra Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń 1:1 (1:1)
  • Czechowice-Dziedzice – LKS Tworków 3:2 (0:2)
  • Orzeł Łękawica – GKS Tychy II 3:1 (3:0)
  • Polonia Łaziska Górne – LKS Czaniec 3:2 (1:2)
  • MKS Lędziny – Rekord Bielsko-Biała II 1:2 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Spójnia Landek 2:2 (1:0)
  • Tempo Puńców – Gwarek Ornontowice 1:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała II153147:19
2.Polonia Łaziska Górne143131:10
3.Spójnia Landek153029:13
4.Decor Bełk152529:18
5.Orzeł Łękawica152428:17
6.Gwarek Ornontowice152326:12
7.Tempo Puńców152327:29
8.ROW Rybnik152324:33
9.Odra Wodzisław Śląski152123:23
10.Rekord Bielsko-Biała II152121:27
11.Kuźnia Ustroń152032:27
12.GKS Tychy II152024:24
13.Czechowice-Dziedzice151620:25
14.LKS Tworków151527:35
15.LKS Czaniec151021:36
16.MKS Lędziny1406:67

Zapowiedź zaległego meczu VIII kolejki (18.11.2023)

Polonia Łaziska Górne – MKS Lędziny (sb 13:00).