Wtorek, 27 lutego 2024

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Pucharowe zmagania już 18 listopada w Wodzisławiu Śląskim. Mecz Odra Wodzisław - ROW Rybnik z kibicami gości

15.11.2023 08:08 | 0 komentarzy | zibi

W najbliższą sobotę, 18 listopada o godzinie 16:30, na boisku w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się niezwykle ważne spotkanie pucharowe na szczeblu podokręgu Rybnik. Mecz pomiędzy Odrą Wodzisław i ROW-em Rybnik. Jednak przed tym widowiskiem, o godzinie 13:00, na boisku zobaczymy również mecz drużyny kobiecej SWD Wodzisław Śląski.

Pucharowe zmagania już 18 listopada w Wodzisławiu Śląskim. Mecz Odra Wodzisław - ROW Rybnik z kibicami gości
Zapowiedź spotkania pomiędzy Odrą Wodzisław i ROW-em Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • SWD Wodzisław Śląski rozegra swój mecz przed pucharowym starciem
  • Kibice z Rybnika na sektorze gości w Wodzisławiu Śląskim 
  • Zapowiedź spotkania Odra Wodzisław — ROW Rybnik

Spotkanie pucharowe pomiędzy ROW-em Rybnik a Odrą Wodzisław wzbudza ogromne emocje wśród kibiców obu drużyn. To starcie jest nie tylko ważne dla samych piłkarzy, ale także dla całej społeczności sportowej w naszym regionie. Jeżeli popatrzymy na zmagania obu drużyn w lidze, to możemy wywnioskować, że to będzie raczej byt o utrzymanie niż walka o najwyższe cele. 

SWD Wodzisław Śląski na rozgrzewkę

Mecz drużyny kobiecej SWD Wodzisław Śląski, który odbędzie się wcześniej tego samego dnia, jest doskonałą szansą, aby pokazać, że piłka nożna nie jest zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety również mają talent i pasję do tego sportu, a ich umiejętności zasługują na uwagę i szacunek. Dlatego też przed głównym starciem pucharowym na płycie boiska zostanie rozegrany mecz Orlen 1 ligi kobiet pomiędzy zawodniczkami z Wodzisławia oraz Checz Marcus Gdynia, które odbędzie się w ramach 11. kolejki rozgrywek. Trzeba przyznać, że w tym sezonie SWD Wodzisław nie radzi sobie za dobrze w lidze, aczkolwiek miejmy nadzieję, że sobotnie spotkanie doda dużo emocji piłkarskich wśród zgromadzonych fanów już przed godziną 13:00 na stadionie przy ul. Bogumińskiej.  

Kibice z Rybnika na sektorach w Wodzisławiu

Sektor gości na stadionie w Wodzisławiu Śląskim

Sektor gości na stadionie w Wodzisławiu Śląskim

Ktoś by pomyślał, że to niemożliwe, a jednak po kilkunastu latach kibice gości wracają na stadion, aby w pełni dopingować swój zespół. Czy to jest jednorazowy zabieg ze strony włodarzy Odry Wodzisław? Czy jednak będziemy mieli okazję od przyszłej rundy mieć możliwość oglądania więcej sympatyków gości na stadionie w Wodzisławiu? 

200 wejściówek przeznaczono kibicom z Rybnika na to spotkanie, co z pewnością będzie dodatkowym atutem podczas rozgrywania pucharowego spotkania. Wsparcie jednak jest niewątpliwym atutem dla drużyny, która gra na wyjeździe, tym bardziej w derbowym pojedynku.

Wejście na sektor gości w Wodzisławiu Śląskim

Wejście na sektor gości w Wodzisławiu Śląskim

Mecz podwyższonego ryzyka zapowiedzią derbów 

Obydwie drużyny nie tylko rywalizują o punkty w lidze, ale także o miano najlepszego zespołu w regionie. Wodzisławska pasja spotka się z rybnicką determinacją, a trybuny, pomimo ograniczeń (co do ilości gości) związanych z ryzykiem, z pewnością będą wypełnione po brzegi gorącymi emocjami.

Czy Odra utrzyma swoją dominację, czy może ROW zaskoczy rywala? Tego dowiemy się już niedługo, a atmosfera na stadionie zapowiada się gorąca. Nie przegapcie tego piłkarskiego święta i przygotujcie się na emocje podczas pucharowych derbów.

Zobacz również:

Derby dla Odry w spotkaniu z ROW-em Rybnik