Piątek, 23 lutego 2024

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

Unia Turza Śląska przegrała zaległy mecz w Kluczborku

16.11.2023 10:50 | 0 komentarzy | dud

Piłkarze Unii Turza Śląska przegrali zaległe spotkanie 13. kolejki III ligi (grupa 3) z MKS-em Kluczbork. 

Unia Turza Śląska przegrała zaległy mecz w Kluczborku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gospodarze wykorzystali błędy w ustawieniu zawodników Unii przy stałych fragmentach gry i dwa takie dośrodkowania, najpierw z rzutu rożnego, a potem z wolnego zamienili na bramki, co dało im pewne trzy punkty.

Pod koniec spotkania miała miejsce awaria oświetlenia, która trwała dosyć długo i sędziowie zarządzili zejście zawodników do szatni na 10 minut, ale cała przerwa trwała dobre pół godziny.

Po naradzie kierowników obu drużyn, sędziów i obserwatora postanowiono dokończyć spotkanie przy włączonym świetle awaryjnym, ale zawodnicy wyszli na boisko na raptem półtorej minuty po czym arbiter główny zakończył ten zaległy pojedynek. Turzanie już w piątek wyjeżdżają na kolejne ligowe spotkanie, tym razem w Gorzowie Wielkopolskim zmierzą się w nadchodzącą sobotę z miejscową Wartą.

MKS Kluczbork - Unia Turza Śląska 2:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Lechowicz oraz Michał Maj.

Unia:

Marcin Musioł – Mikołaj Polczyk, Mateusz Bodzioch, Szymon Jary – Wojciech Orzeł (60. Michał Gałecki), Tomasz Krężelok (87. Przemysław Brychlik), Patryk Witkowski (46. Jakub Zawierucha), Wojciech Wenglorz – Killian Benvindo, Natan Wysiński (60. Dominik Klimkiewicz) – Sławomir Musiolik (75. Mateusz Danieluk).

Pozostali rezerwowi: Wiktor Gorel, Jakub Makselan, Konrad Stisz, Mateusz Popczyk.

Trener: Krzysztof Górecko.

źródło: uniaturza.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl