Poniedziałek, 4 marca 2024

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

19.11.2023 15:47 | 0 komentarzy | (ak)

Prawie wszystkie drużyny zakończyły już jesienne rozgrywki. Teraz kilka najbliższych miesięcy będzie czasem regeneracji i przygotowań do rundy wiosennej. Jeśli aura pozwoli to za tydzień na boiska wybiegną jeszcze ligowcy. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XVIII kolejki (18/19.11.2023)

  • Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie 3:1 (2:0)
  • Zagłębie Lubin II – Stomil Olsztyn 2:1 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0)
  • Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg 3:3 (2:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy 1:1 (0:1)
  • Radunia Stężyca – KKS Kalisz 1:4 (0:3)
  • ŁKS Łódź II – Pogoń Siedlce (pn 16:00)
  • Lech Poznań II – Olimpia Elbląg (mecz przełożony na 29.11.2023, śr 12:00)
  • Skra Częstochowa – Hutnik Kraków (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)

Wynik zaległego meczu XVII kolejki (13.11.2023)

  • Skra Częstochowa – KKS Kalisz 4:1 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kotwica Kołobrzeg183438:26
2.KKS Kalisz183125:16
3.Radunia Stężyca183124:19
4.Pogoń Siedlce173029:19
5.Skra Częstochowa172622:16
6.Olimpia Elbląg172621:18
7.Zagłębie Lubin II182528:25
8.ŁKS Łódź II172527:24
9.Chojniczanka Chojnice182424:22
10.Hutnik Kraków172425:24
11.Stal Stalowa Wola182420:23
12.Wisła Puławy182227:28
13.Lech Poznań II172220:29
14.GKS Jastrzębie182121:26
15.Stomil Olsztyn182018:26
16.Polonia Bytom181819:26
17.Olimpia Grudziądz181620:30
18.Sandecja Nowy Sącz181615:26

Zapowiedź XIX kolejki (24/27.11.2023)

Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg (pt 19:45), Lech Poznań II – Chojniczanka Chojnice (sb 12:00), Hutnik Kraków – Radunia Stężyca (sb 12:30), Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie (sb 13:00), Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa (sb 13:00), KKS Kalisz – Zagłębie Lubin II (sb 16:00), Polonia Bytom – Olimpia Grudziądz (sb 17:00), ŁKS Łódź II – Wisła Puławy (nd 17:30), Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce (pn 16:15).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XVII kolejki (18.11.2023)

  • Warta Gorzów Wlkp. – Unia Turza Śląska 2:2 (1:1)
  • Pniówek Pawłowice – Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 (0:0)
  • Odra Bytom Odrzański – Starowice Dolne 1:0 (0:0)
  • LKS Goczałkowice – MKS Kluczbork 1:2 (0:0)
  • Górnik Zabrze II – Ślęza Wrocław 2:3 (0:1)
  • Górnik Polkowice – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Carina Gubin 3:1 (1:1)
  • Śląsk Wrocław II – Karkonosze Jelenia Góra 3:0 (0:0)
  • Raków Częstochowa II – Lechia Zielona Góra 2:2 (0:1)

Wynik zaległego meczu XIII kolejki (14.11.2023)

  • MKS Kluczbork – Unia Turza Śląska 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rekord Bielsko-Biała174243:15
2.Śląsk Wrocław II173541:19
3.MKS Kluczbork173228:17
4.Karkonosze Jelenia Góra172926:24
5.Lechia Zielona Góra172829:23
6.Ślęza Wrocław172735:31
7.Pniówek Pawłowice172628:25
8.Górnik Polkowice172627:26
9.LKS Goczałkowice172424:17
10.Górnik Zabrze II172130:30
11.Warta Gorzów Wlkp.172120:30
12.Unia Turza Śląska171924:29
13.Gwarek Tarnowskie Góry171919:24
14.Carina Gubin171820:27
15.Odra Bytom Odrzański171817:25
16.Stilon Gorzów Wlkp.171518:25
17.Raków Częstochowa II171021:39
18.Starowice Dolne171013:37

Zapowiedź XVIII kolejki (24/26.11.2023)

MKS Kluczbork – Lechia Zielona Góra (pt 17:00), Górnik Zabrze II – Unia Turza Śląska (sb 12:00), Odra Bytom Odrzański – LKS Goczałkowice (sb 12:00), Warta Gorzów Wlkp. – Starowice Dolne (sb 13:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław (sb 13:00), Górnik Polkowice – Carina Gubin (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Karkonosze Jelenia Góra (sb 13:30), Raków Częstochowa II – Stilon Gorzów Wlkp. (nd 11:00), Śląsk Wrocław II – Rekord Bielsko-Biała (nd 14:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wynik zaległego meczu VIII kolejki (18.11.2023)

  • Polonia Łaziska Górne – MKS Lędziny 6:0 (4:0)

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polonia Łaziska Górne153437:10
2.Podbeskidzie Bielsko-Biała II153147:19
3.Spójnia Landek153029:13
4.Decor Bełk152529:18
5.Orzeł Łękawica152428:17
6.Gwarek Ornontowice152326:12
7.Tempo Puńców152327:29
8.ROW Rybnik152324:33
9.Odra Wodzisław Śląski152123:23
10.Rekord Bielsko-Biała II152121:27
11.Kuźnia Ustroń152032:27
12.GKS Tychy II152024:24
13.Czechowice-Dziedzice151620:25
14.LKS Tworków151527:35
15.LKS Czaniec151021:36
16.MKS Lędziny1506:73