Sobota, 24 lutego 2024

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

19.11.2023 22:04 | 1 komentarz | (ak)

Kibice nie zdążyli jeszcze odpocząć od rozgrywek boiskowych, a już w Arenie Rafako mogą śledzić zmagania XXI edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na inaugurację odbyło się 9 spotkań i w każdy kolejny weekend będziemy obserwować dużo dobrego futsalu. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki I weekendu (18/19.11.2023)

  • Galaktikos – Solidne Felgi Kornowac 5:3 (1:2)

Kajo Dyl 2, Krzysztof Seemann, Patryk Knura, Paweł Wystyrk – Michał Koczor, Daniel Malgrab, Paweł Bezuch.

  • Zielone Żubry – PRD Kühn 17:0 (10:0)

Michał Jaroszek 7, Bartosz Trębacz 3, Paweł Witt 2, Sebastian Kapinos 2, Bogusław Sobek 2, Maciej Jędrzejewski.

  • Piękny Trawnik – Stopiw Garage 4:2 (2:1)

Michał Rycka 3, Kamil Szlufarski – Adrian Wierzgoń, Radosław Grabarczyk.

  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – AmeWi-Bruk 7:6 (1:2)

Kamil Glenc 2, Paweł Kulczyk, Jacek Wuwer, Kacper Ziemkiewicz, Mateusz Kondziołka, Patryk Podstawka – Jakub Kądzioła, Mateusz Okręt, Niko Gawlik, Mariusz Wanglorz, Jacek Wuwer (2 samobójcze).

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zielone Żubry1317:0
2.Galaktikos135:3
3.Piękny Trawnik134:2
4.M&D Metallbau GmbH137:6
5.AmeWi-Bruk106:7
6.Solidne Felgi Kornowac103:5
7.Stopiw Garage102:4
8.PRD Kühn100:17

Zapowiedź II weekendu (26.11.2023)

Piękny Trawnik – AmeWi-Bruk (nd 17:00), Marek&Dariusz Metallbau GmbH – Stopiw Garage (nd 18:00), Galaktikos – PRD Kühn (nd 19:00), Solidne Felgi Kornowac – Zielone Żubry (nd 20:00).


II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki I weekendu (19.11.2023)

  • Braun-Mebel – Ululani FC 2:3 (2:1)

Damian Pierścionek, Jakub Przygoda – Bartosz Olszyna, Dominik Piekorz, Kamil Budka (samobójcza).

  • Brexit football – Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz 4:6 (3:2)

Rafał Klobuczek, Mateusz Bywalec, Mateusz Majcherek, Xavier Widera – Dawid Myśliwiec 2, Mateusz Krasicki 2, Michał Wyrzykowski, Łukasz Kubalik.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bad Boys Browar Zamkowy136:4
2.Ululani FC133:2
3.K-Instal000:0
3.Wicher Płonia000:0
5.Braun-Mebel102:3
6.Brexit football104:6

Zapowiedź II weekendu (26.11.2023)

Wicher Płonia – K-Instal (nd 14:00).


II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki I weekendu (18/19.11.2023)

  • Concrete DM – Biochem Kietrz 2:7 (1:1)

Paweł Skatuła, Rafał Skatuła – Adrian Czuliński 2, Paweł Delengowski 2, Marcin Broniewicz, Kacper Kowalczyk, Mateusz Krupa.

  • LKS Ocice – EterKilometer 7:1 (4:1)

Szymon Szramowski 2, Oliwer Mróz, Adam Urbiński, Jakub Wierzgoń, Łukasz Sładkowski, Marcin Jania – Maks Kszuk.

  • LKS Start Pietrowice Wielkie – FC Bałagan 3:2 (1:2)

Łukasz Chałupiński 2, Paweł Szelepa – Jakub Niedbała, Dawid Lenart.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Ocice137:1
2.Biochem Kietrz137:2
3.LKS Start Pietrowice Wielkie133:2
4.Odra Racibórz000:0
5.FC Bałagan102:3
6.Concrete DM102:7
7.EterKilometer101:7

Zapowiedź II weekendu (26.11.2023)

Concrete DM – Odra Racibórz (nd 15:00), EterKilometer – FC Bałagan (nd 16:00), LKS Ocice – LKS Start Pietrowice Wielkie (nd 21:00).