Poniedziałek, 4 marca 2024

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

Cyclocross Rydułtowy: Błotne próby i bardzo duże emocje w zimowych warunkach [ZDJĘCIA]

26.11.2023 18:57 | 0 komentarzy | zibi

W Rydułtowach rozgorzała znów pasja do kolarstwa, gdyż miasto było świadkiem niezwykłych zmagań podczas Mistrzostw w Kolarstwie Górskim i Przełajowym na terenie zbiornika "Barbara". Cyclocross Rydułtowy to nie tylko rywalizacja, ale prawdziwe święto dla miłośników dwóch kółek, gdzie błoto i adrenalina łączą się w jedno.

Cyclocross Rydułtowy: Błotne próby i bardzo duże emocje w zimowych warunkach [ZDJĘCIA]
Cyclocross Rydułtowy. Otwarte Mistrzostwa w kolarstwie górskim oraz przełajowym
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W niedzielne południe Rydułtowy stały się areną ekscytujących zmagań kolarskich, przyciągając pasjonatów kolarstwa górskiego i przełajowego. Mistrzostwa Rydułtów w kolarstwie górskim oraz przełajowym przyniosły niezapomniane chwile dla zawodników. Bardzo wymagająca trasa przełajowa na zbiorniku "Barbara" dała się we znaki większości uczestników. 

Trasa przełajowa stawiała przed uczestnikami nie tylko wyzwania techniczne, ale także wymagała od nich wytrzymałości fizycznej. Błotniste ścieżki i zmienne warunki atmosferyczne dodawały specyficznego uroku zawodom, sprawiając, że każda runda była pełna niespodzianek.

Trasa dzisiejszych zawodów w Rydułtowach

Trasa dzisiejszych zawodów w Rydułtowach

Cyclocross Rydułtowy to nie tylko sportowe wydarzenie, ale także okazja do integracji społeczności lokalnej poprzez wspólną pasję i radość z aktywności fizycznej. Mistrzostwa pozostawiły po sobie nie tylko ślady rowerowych opon, czy brudu, ale także uśmiechy na twarzach wszystkich, którzy wzięli udział w tym niezwykłym wydarzeniu.