Wtorek, 27 lutego 2024

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

26.11.2023 22:10 | 0 komentarzy | (ak)

Każdy zespół rozegrał już przynajmniej jeden mecz XXI edycji HLPN. Kilka spotkań zakończyło się niespodziewanymi rezultatami, dlatego warto na bieżąco śledzić rywalizację, która z upływem czasu będzie jeszcze ciekawsza. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki II weekendu (26.11.2023)

  • Piękny Trawnik – AmeWi-Bruk 7:6 (4:1)

Michał Rycka 3, Kamil Socha 2, Szymon Kalisz, Kamil Szlufarski – Nikodem Wolnik 3, Kevin Gawlik, Jakub Kądzioła, Mariusz Wanglorz.

  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – Stopiw Garage 6:5 (3:3)

Kamil Glenc 4, Mateusz Kondziołka 2 – Radosław Grabarczyk 2, Jakub Szczęch 2, Bartosz Stebel.

  • Galaktikos – PRD Kühn 5:6 (3:3)

Mateusz Kubiniok 2, Kajo Dyl 2, Andrzej Piotrowski – Jakub Białas 2, Paweł Polak 2, Marcin Pawłowski, Patryk Hadam (samobójcza).

  • Solidne Felgi Kornowac – Zielone Żubry 4:6 (0:3)

Kamil Koczor, Mateusz Gawron, Michał Koczor, Daniel Malgrab – Michał Jaroszek 2, Bartosz Trębacz 2, Rafał Chałupiński, Maciej Jędrzejewski.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zielone Żubry2623:4
2.Piękny Trawnik2611:8
3.M&D Metallbau GmbH2613:11
4.Galaktikos2310:9
5.PRD Kühn236:22
6.AmeWi-Bruk2012:14
7.Stopiw Garage207:10
8.Solidne Felgi Kornowac207:11

Zapowiedź III weekendu (02/03.12.2023)

Zielone Żubry – Piękny Trawnik (sb 20:00), Solidne Felgi Kornowac – AmeWi-Bruk (nd 17:00), PRD Kühn – Stopiw Garage (nd 18:00), Galaktikos – Marek&Dariusz Metallbau GmbH (nd 19:00).


II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wynik II weekendu (26.11.2023)

  • Wicher Płonia – K-Instal 0:15 (0:6)

Bartosz Popow 5, Szymon Śmieszek 2, Sebastian Flut 2, Krzysztof Kalus 2, Marek Nowakowski 2, Michał Burdzy, Krzysztof Czach.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.K-Instal1315:0
2.Bad Boys Browar Zamkowy136:4
3.Ululani FC133:2
4.Braun Mebel Racibórz102:3
5.Brexit Football104:6
6.Wicher Płonia100:15

Zapowiedź III weekendu (02.12.2023)

Wicher Płonia – Brexit Football (sb 18:00), Braun Mebel Racibórz Lakiernia Proszkowa – Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz (sb 19:00).


II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki II weekendu (26.11.2023)

  • Concrete DM – Odra Racibórz 5:2 (4:0)

Rafał Skatuła 2, Paweł Skatuła, Karol Berger, Łukasz Jureczek – Krzysztof Gomułka, Paweł Kubasik.

  • EterKilometer – FC Bałagan 2:5 (1:2)

Damian Machowski, Maks Kszuk – Jakub Korona, Filip Radoń, Krzysztof Bajer, Majki Daniszewski, Dawid Lenart.

  • LKS Ocice – LKS Start Pietrowice Wielkie 2:10 (1:4)

Martin Bartha, Szymon Szramowski – Paweł Szelepa 4, Damian Herud 3, Dawid Modła, Sylwester Miazga, Fabian Gotzmann.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Start Pietrowice Wielkie2613:4
2.Biochem Kietrz137:2
3.FC Bałagan237:5
4.LKS Ocice239:11
5.Concrete DM237:9
6.Odra Racibórz102:5
7.EterKilometer203:12

Zapowiedź III weekendu (02/03.12.2023)

LKS Ocice – Concrete DM (sb 17:00), EterKilometer – Biochem Kietrz (nd 16:00), Odra Racibórz – LKS Start Pietrowice Wielkie (nd 20:00).