Poniedziałek, 4 marca 2024

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

Silesian MMA 13 w Rybniku-Boguszowicach. "Gwarantowana potężna dawka emocji" [ZAPOWIEDŹ]

29.11.2023 10:51 | 0 komentarzy | ż

W pierwszą sobotę grudnia odbędzie się kolejna edycja największej federacji w naszym regonie – Silesian MMA 13. To już trzecia odsłona tego wydarzenia w Rybniku.

Silesian MMA 13 w Rybniku-Boguszowicach. "Gwarantowana potężna dawka emocji" [ZAPOWIEDŹ]
Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków sportów walki i zapewniają, że ta noc na długo zostanie w pamięci.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Silesian MMA to młode talenty z całej Polski oraz doświadczeni zawodnicy z regionu. - Karta walk obfituje w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska zawodników, również z Rybnika. Gwarantowana potężna dawka emocji oraz walk na najwyższym poziomie. To jedyna tego typu impreza w regionie - informują organizatorzy.

Po raz kolejny w oktagonie stanie Kamil Sosnowski, reprezentant Academia Gorila Rybnik. Walka odbędzie się na zasadzie semi pro w wadze 66 kg. Zawodnik ten wywodzi się z zapasów. Odnotował udział w Mistrzostwach Śląska, w swoim dorobku ma również kilka medali z zawodów międzywojewódzkich. Teraz przyszła kolej na MMA i wszechstronny rozwój. Czy rodzime miasto i występ przed swoją publicznością przyniesie mu szczęście? O tym będzie można się przekonać na własne oczy 2 grudnia w rybnickiej Hali MOSiR w Boguszowicach.

- Jeśli byłeś z nami podczas szóstej edycji Silesian MMA to na pewno pamiętasz pojedynek, na który czekał cały Rybnik. Krystian Blezień kontra Rafał Raczyński stoczyli najkrwawszy bój w historii Federacji. W tej edycji rękawice skrzyżowali również Arkadiusz Gąsiorkiewicz i Fryderyk Dąbal. Kto z was był, ten pamięta, że walka została przerwana. Takie walki to z pewnością gratka dla fanów prawdziwego MMA. Co wy na to, żeby po raz kolejny zobaczyć lokalnych zawodników? Nie zabraknie również debiutantów podczas tej edycji. Po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć lokalsa Michała Michniwicza, reprezentanta Academia Gorila Rybnik. Z najważniejszych osiągnięć to dwa medale z Mistrzostw Polski - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Bilety na Silesian MMA 13 można nabyć w dniu wydarzenia w kasie od godziny 18:00 w MOSiR Boguszowice lub na stronie internetowej https://silesianmma.superboss.pl/

Natomiast w piątek 1 grudnia w Klubie Pink Bowling odbędzie się oficjalne ważenie zawodników. Ceremonię poprowadzi Olaf Neumann. Wstęp wolny.