Niedziela, 21 kwietnia 2024

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

JKH GKS Jastrzębie trenuje bez kadrowiczów

14.12.2023 12:36 | 0 komentarzy | dud

W poniedziałek reprezentacja Polski pod wodzą trenera Roberta Kalabera opuściła Jastor i wyruszyła do Austrii. Jak zwykle w takiej sytuacji, opiekę nad JKH GKS Jastrzębie przejął Rafał Bernacki, pod którego czujnym okiem zespół pracuje do piątku włącznie.

JKH GKS Jastrzębie trenuje bez kadrowiczów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

„Z tyłu głowy mamy wprawdzie walkę o Puchar Polski, ale na ten moment najważniejszy dla nas jest najbliższy mecz w Sanoku” - mówi Bernacki.

Hokeiści mają za sobą trudny listopad i równie niełatwy początek grudnia. Wprawdzie w tym czasie JKH GKS Jastrzębie pokonał na Jastorze mistrza Polski, ale zarazem poniósł kilka kolejnych wyjazdowych porażek i właśnie ten impas jastrzębianie będą chcieli przerwać jeszcze przed Bożym Narodzeniem w Sanoku.

„Trenujemy do piątku włącznie. Można powiedzieć, że pod tym kątem stawiamy na „klasykę”, czyli lód, siłownię i air-bike. Pracujemy na nieco większych obciążeniach, aby być w pełni gotowym na najbliższy mecz” - uzupełnia Rafał Bernacki. II trener informuje również, iż w niedzielę ekipa zbierze się w komplecie na Jastorze już pod wodzą Roberta Kalabera.

Zespół trenuje bez kadrowiczów, którzy wyruszyli z Robertem Kalaberem do Klagenfurtu, a zatem bez Kamila Górnego, Arkadiusza Kostka, Dominika Pasia, Filipa Starzyńskiego, Patryka Wajdy, Macieja Urbanowicza oraz powołanego jako rezerwowy Jauhenija Kameneua. W zajęciach - rzecz jasna bez kija i kontaktu - uczestniczy natomiast Marcin Kolusz, którego niebawem czeka usunięcie drutów z kontuzjowanej miesiąc temu dłoni.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl