Sobota, 25 maja 2024

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

Mikołajkowa Noc 1000 Kopnięć na MOSiR Radlin. Działo się, oj działo [ZDJĘCIA]

17.12.2023 09:21 | 0 komentarzy | AgaKa

16 grudnia w hali MOSiR Radlin odbyła się Mikołajkowa Noc 1000 Kopnięć. Atrakcji nie brakowało.

Mikołajkowa Noc 1000 Kopnięć na MOSiR Radlin. Działo się, oj działo [ZDJĘCIA]
Uczestnicy Nocy 1000 Kopnięć na wspólnej, pamiątkowej fotografii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dmuchany zamek, wata cukrowa, pizza, tańce i zabawy z DJem, wizyta świętego Mikołaja i jego świty, wspólne strojenie choinki, podjęcie próby tysiąca kopnięć i wspólny, poranny trening - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na dzieci i młodzież (podopiecznych FC Ronin) w hali MOSiR Radlin nocą z 16 na 17 grudnia. 

- Choć rocznikowo 20-lecie działalności przypada nam w przyszłym roku, już teraz zaczęliśmy świętowanie. Odbyła się Gala Budo Matsuri "Legendy Małego Smoka", opowiadająca "po naszemu" czyli po śląsku o dziejach Bruce'a Lee, teraz czas na Noc Tysiąca kopnięć, czyli zabawa do białego rana. Mamy dmuchany zamek, watę cukrową, jest DJ. Będzie próba 1000 kopnięć przy zapalonych świecach, dyplomy dla uczestników za wytrwałość. Ale na tym nie koniec, bo będzie też Mikołaj i jego świta diabełków i aniołków - mówi o akcji Robert Szindler, trener FC Ronin. 

Noc 1000 Kopnięć jest organizowana co roku, jako podziękowanie i ukoronowanie wysiłków zawodników - tych mniejszych i większych - za cały rok pracy. 

Wydarzenie zorganizowane zostało przez klub FC Ronin.