Poniedziałek, 27 maja 2024

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

30.12.2023 20:56 | 0 komentarzy | (ak)

Ostatnie w tym roku mecze HLPN przyniosły dużo ciekawych rozstrzygnięć. Zdobycze punktowe i bramkowe będą miały swoją wartość dopiero w końcowym rozrachunku. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII weekendu (30.12.2023)

  • AmeWi-Bruk – Galaktikos 2:5 (2:1)

Kevin Gawlik 2 – Rafał Kotala 2, Mateusz Kołodziejczyk, Piotr Buliński, Łukasz Wolski.

  • Stopiw Garage – Zielone Żubry 7:5 (2:1)

Bartosz Stebel 2, Kamil Rybarz, Adrian Wierzgoń, Radosław Grabarczyk, Jakub Szczęch, Kamil Kucharski – Rafał Chałupiński 3, Michał Jaroszek, Kamil Rybarz (samobójcza).

  • Piękny Trawnik – Solidne Felgi Kornowac 7:3 (0:2)

Kamil Szlufarski 5, Nataniel Wybraniec, Michał Rycka – Jakub Gatnar, Dawid Kwiatkowski, Kamil Biły.

  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – PRD Kühn 4:2 (1:1)

Paweł Kulczyk 3, Dawid Michalak – Jakub Białas, Maksymilian Rogula.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.M&D Metallbau GmbH61642:24
2.Piękny Trawnik61640:25
3.Zielone Żubry61042:24
4.PRD Kühn6929:42
5.Galaktikos6724:37
6.Stopiw Garage6630:28
7.AmeWi-Bruk6331:35
8.Solidne Felgi Kornowac6022:45

Zapowiedź VIII weekendu (06/07.01.2024)

Zielone Żubry – Marek&Dariusz Metallbau GmbH (sb 20:00), Galaktikos – Piękny Trawnik (sb 21:00), Solidne Felgi Kornowac – Stopiw Garage (nd 18:00), PRD Kühn – AmeWi-Bruk (nd 19:00).


II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wynik VII weekendu (30.12.2023)

  • Ululani FC – Brexit Football 5:11 (1:5)

Dawid Kubica 2, Dominik Piekorz, Aleksander Szweda, Jacek Hadam – Rafał Klobuczek 3, Mateusz Bywalec 2, Filip Posmyk, Dawid Gorczowski, Mateusz Majcherek, Xavier Widera, Szymon Fleger, Jakub Ziemkiewicz.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Brexit Football51229:14
2.K-Instal4926:10
3.Bad Boys Browar Racibórz4923:20
4.Braun-Mebel Racibórz4311:16
5.Ululani FC4316:26
6.Wicher Płonia304:23

Zapowiedź VIII weekendu (06/07.01.2024)

Ululani FC – Wicher Płonia (sb 19:00), Braun-Mebel Racibórz Lakiernia Proszkowa – K-Instal (nd 16:00), Wicher Płonia – Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz (nd 17:00).


II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII weekendu (30.12.2023)

  • Odra Racibórz – EterKilometer 3:13 (1:7)

Roman Matuszek, Sebastian Lewandowski, Krystian Murawski – Jakub Krybus 4, Damian Zuber 3, Michael Kiszka 2, Robert Parys 2, Karol Gawlik, Tomasz Tumulka.

  • Biochem Kietrz – LKS Ocice 7:2 (3:1)

Kacper Kowalczyk 3, Adrian Czuliński, Kacper Mistrzak, Wojciech Babik, Jan Leończyk – Adam Urbiński, Jakub Wierzgoń.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Start Pietrowice Wielkie41233:11
2.FC Bałagan4923:8
3.Biochem Kietrz4926:13
4.EterKilometer5630:22
5.LKS Ocice5626:32
6.Concrete DM4311:33
7.Odra Racibórz406:36

Zapowiedź VIII weekendu (07.01.2024)

LKS Ocice – Odra Racibórz (nd 14:00), Concrete DM – LKS Start Pietrowice Wielkie (nd 15:00), Biochem Kietrz – FC Bałagan (nd 20:00).