Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

KS Racibórz nie dał rady liderowi z Miasteczka Śląskiego [ZDJĘCIA]

06.01.2024 22:12 | 0 komentarzy | tom

W świąteczne sobotnie popołudnie w hali Arena Rafako rozegrano mecz I ligi śląskiej w siatkówkę mężczyzn. Klub Siatkarski Racibórz podjął na swoim terenie drużynę KS Volley Miasteczko Śląskie.

Lider w pierwszym secie bez problemu poradził sobie z gospodarzami. Raciborzanie po tym strzale obudzili się i prowadzili wyrównaną walkę z rywalami. Drugi set zakończył się 24:26. To nie zraziło podopiecznych Marcina Polowczyka, którzy w trzeciej części spotkania wzięli sprawy w swoje ręce i wygrali 25:20. W czwartym secie Racibórz przodował przez większość czasu. Dopiero pod koniec zawodnicy Miasteczka Śląskiego wyszli na prowadzenie i przypieczętowali swoje zwycięstwo wynikiem 23:25.

Klub Siatkarski Racibórz - KS Volley Miasteczko Śląskie 1:3 (19:25; 24:26; 25:20 23:25)