Poniedziałek, 27 maja 2024

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

07.01.2024 20:56 | 0 komentarzy | (ak)

Pierwsze w tym roku mecze XXI edycji HLPN przyniosły dużo ciekawych rozstrzygnięć. Bieżące rozgrywki w bardzo szybkim tempie wkroczyły do fazy finałowej, dlatego na tym etapie rywalizacji nie ma już dla nikogo taryfy ulgowej. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII weekendu (06/07.01.2024)

  • Zielone Żubry – Marek&Dariusz Metallbau GmbH 10:9 (7:4)

Michał Jaroszek 3, Maciej Jędrzejewski 3, Sebastian Kapinos, Paweł Witt, Bogusław Sobek, Rafał Chałupiński – Paweł Kulczyk 4, Kamil Glenc 3, Bartosz Stawarski, Patryk Podstawka.

  • Galaktikos – Piękny Trawnik 2:10 (0:3)

Patryk Knura, Paweł Wystyrk – Michał Rycka 5, Kamil Szlufarski 4, Grzegorz Drazik (samobójcza).

  • Solidne Felgi Kornowac – Stopiw Garage 10:9 (4:3)

Kamil Koczor 5, Michał Koczor 3, Mateusz Gawron 2 – Kamil Rybarz 3, Bartosz Stebel 3, Tomasz Kozielski, Radosław Grabarczyk, Denis Waś.

  • PRD Kühn – AmeWi-Bruk 4:2 (2:1)

Mateusz Słodowy 2, Paweł Polak, Marcin Pawłowski – Szymon Niedziela, Kacper Kaczor.

TABELA – po fazie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik71950:27
2.M&D Metallbau GmbH71651:34
3.Zielone Żubry71352:33
4.PRD Kühn71233:44
5.Galaktikos7726:47
6.Stopiw Garage7639:38
7.AmeWi-Bruk7333:39
8.Solidne Felgi Kornowac7332:54

Zapowiedź IX weekendu (13/14.01.2024)

Galaktikos – Solidne Felgi Kornowac (sb 19:00), Piękny Trawnik – PRD Kühn (sb 20:00), Stopiw Garage – AmeWi-Bruk (nd 17:00), Marek&Dariusz Metallbau GmbH – Zielone Żubry (nd 18:00).


II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII weekendu (06/07.01.2024)

  • Ululani FC – Wicher Płonia 9:8 (3:4)

Dawid Kubica 5, Michał Świdergol 2, Dominik Piekorz, Radosław Olszyna – Jacek Świerczyński 4, Jarosław Marek 2, Piotr Barlik, Paweł Woniakowski.

  • Braun-Mebel Racibórz Lakiernia Proszkowa – K-Instal 3:0 (3:0)

Jakub Przygoda, Radosław Szpiech, Adam Szczypka.

  • Wicher Płonia – Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz 2:2 (1:2)

Paweł Woniakowski, Jacek Świerczyński – Rafał Wróblewski, Łukasz Kubalik.

TABELA – po fazie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Brexit Football51229:14
2.Bad Boys Browar Racibórz51025:22
3.K-Instal5926:13
4.Ululani FC5625:34
5.Braun-Mebel Racibórz5614:16
6.Wicher Płonia5114:34

Zapowiedź IX weekendu (13/14.01.2024)

Braun-Mebel Racibórz Lakiernia Proszkowa – Wicher Płonia (sb 17:00), Brexit Football – Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz (sb 18:00), K-Instal – Ululani FC (nd 16:00).


II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII weekendu (07.01.2024)

  • LKS Ocice – Odra Racibórz 18:0 (9:0)

Adam Urbiński 4, Szymon Szramowski 4, Oliwer Mróz 3, Kamil Kalinowski 2, Martin Bartha 2, Jakub Gawenda, Damian Tatarczyk, Marcin Jania.

  • Concrete DM – LKS Start Pietrowice Wielkie 0:5 (0:1)

Sylwester Miazga 2, Łukasz Chałupiński 2, Fabian Gotzmann.

  • Biochem Kietrz – FC Bałagan 0:4 (0:1)

Sebastian Sekuła, Jakub Franiczek, Filip Radoń, Dawid Starok.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Start Pietrowice Wielkie51538:11
2.FC Bałagan51227:8
3.LKS Ocice6944:32
4.Biochem Kietrz5926:17
5.EterKilometer5630:22
6.Concrete DM5311:38
7.Odra Racibórz506:54

Zapowiedź IX weekendu (14.01.2024)

FC Bałagan – Concrete DM (nd 14:00), Odra Racibórz – Biochem Kietrz (nd 15:00), LKS Start Pietrowice Wielkie – EterKilometer (nd 19:00).