Poniedziałek, 27 maja 2024

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

14.01.2024 20:08 | 0 komentarzy | (ak)

Faza zasadnicza XXI edycji HLPN w bardzo szybkim tempie dobiegła końca. Teraz drużyny walczą z jeszcze większym zaangażowaniem o każdy centymetr parkietu, ponieważ przegrani odpadają z gry o najwyższe laury. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki grupowe zakończyły się 07.01.2024 roku.

Wyniki spotkań o miejsca od 1 do 4 (13/14.01.2024)

  • Piękny Trawnik – PRD Kühn 5:2 (2:2)

Kamil Szlufarski 4, Kamil Socha – Farid Ali, Paweł Polak.

  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – Zielone Żubry 3:2 (0:0)

Kamil Glenc 2, Paweł Kulczyk – Rafał Chałupiński, Marcin Oślizlok.

Wyniki spotkań o miejsca od 5 do 8 (13/14.01.2024)

  • Galaktikos – Solidne Felgi Kornowac 2:4 (2:1)

Kacper Zych, Dawid Cieślik (samobójcza) – Kamil Koczor 2, Jakub Gatnar, Mateusz Gawron.

  • Stopiw Garage – AmeWi-Bruk 4:2 (3:1)

Denis Waś 2, Radosław Grabarczyk, Adrian Wierzgoń – Szymon Sobierajewicz 2.

TABELA – po fazie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik71950:27
2.M&D Metallbau GmbH71651:34
3.Zielone Żubry71352:33
4.PRD Kühn71233:44
5.Galaktikos7726:47
6.Stopiw Garage7639:38
7.AmeWi-Bruk7333:39
8.Solidne Felgi Kornowac7332:54

W dniach 20/21.01.2024 wszystkie drużyny pauzują.


II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki grupowe zakończyły się 07.01.2024 roku.

Wyniki IX weekendu (13/14.01.2024)

  • Braun-Mebel Racibórz Lakiernia Proszkowa – Wicher Płonia 2:2 (1:1), rzuty karne 3:4

Jakub Przygoda, Radosław Szpiech – Piotr Barlik, Marek Grela.

Rzuty karne: Jakub Pytel, Jakub Przygoda, Mateusz Kijas – Piotr Barlik, Adam Jurczyk, Jarosław Marek, Jacek Świerczyński.

  • Brexit Football – Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz 2:5 (1:1)

Kacper Rybarz, Jakub Ziemkiewicz – Łukasz Kubalik 2, Rafał Wróblewski, Jakub Konopacki, Maksymilian Konopacki.

  • K-Instal – Ululani FC 6:3 (1:2)

Bartosz Popow 3, Szymon Śmieszek, Krzysztof Kałus, Marek Nowakowski – Jacek Hadam 2, Marek Czach (samobójcza).

TABELA – po fazie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Brexit Football51229:14
2.Bad Boys Browar Racibórz51025:22
3.K-Instal5926:13
4.Ululani FC5625:34
5.Braun-Mebel Racibórz5614:16
6.Wicher Płonia5114:34

W dniach 20/21.01.2024 wszystkie drużyny pauzują.


II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX weekendu (14.01.2024)

  • FC Bałagan – Concrete DM 12:0 (6:0)

Sebastian Sekuła 3, Patryk Solich 3, Jakub Franiczek 2, Majki Daniszewski 2, Filip Radoń, Krzysztof Bajer.

  • Odra Racibórz – Biochem Kietrz 3:13 (1:5)

Sebastian Lewandowski, Grzegorz Batrecki, Krystian Murawski – Kacper Kowalczyk 5, Adrian Czuliński 2, Mateusz Krupa 2, Marcin Broniewicz, Edgar Bondarewicz, Robert Kulisz, Wojciech Babik.

  • LKS Start Pietrowice Wielkie – EterKilometer 9:6 (4:1)

Sylwester Miazga 7, Aleksander Modła, Damian Herud – Jakub Krybus 3, Michael Kiszka 2, Dominik Kiszka.

TABELA – po fazie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Start Pietrowice Wielkie61847:17
2.FC Bałagan61539:8
3.Biochem Kietrz61239:20
4.LKS Ocice6944:32
5.EterKilometer6636:31
6.Concrete DM6311:50
7.Odra Racibórz609:67

W dniach 20/21.01.2024 wszystkie drużyny pauzują.