środa, 17 kwietnia 2024

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Służby mundurowe z Raciborza w sportowej rywalizacji. Triumfowali strażacy [ZDJĘCIA]

20.01.2024 09:27 | 0 komentarzy | sqx

Reprezentanci służb mundurowych i urzędnicy stanęli do sportowej rywalizacji w turnieju piłki siatkowej. Najwyższe miejsce na podium zdobyła drużyna raciborskich strażaków.

Służby mundurowe z Raciborza w sportowej rywalizacji. Triumfowali strażacy [ZDJĘCIA]
Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu, drugie miejsce zajęła drużyna Służby Więziennej w Raciborzu, a trzecie miejsce drużyna Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W czwartek (18.01.) w hali sportowej "Rafako" w Raciborzu odbył się turniej piłki siatkowej. O tytuł najlepszych siatkarzy walczyły drużyny z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, Służby Więziennej w Raciborzu, Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu, Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu, Urzędu Miasta Racibórz oraz Starostwo Powiatowe Racibórz.

Drużyny rozegrały spotkania w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Walka o zwycięstwo była zacięta. Zawodnicy prezentowali grę na bardzo wysokim poziomie. Zawody zostały zorganizowane dzięki zaangażowaniu przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Raciborzu aspirantowi sztabowemu Marcinowi Sobeczko. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu, drugie miejsce zajęła drużyna Służby Więziennej w Raciborzu, a trzecie miejsce drużyna Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu.

źr. KPP Racibórz