środa, 17 kwietnia 2024

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Morsy opanowały wodzisławski Balaton. Takich tłumów nie było od czasu otwarcia [ZDJĘCIA]

20.01.2024 17:10 | 1 komentarz | AgaKa

20 stycznia wodzisławski Balaton stał się stolicą śląskiego morsowania, a wszystko za sprawą charytatywnego wydarzenia "Pomaganie przez morsowanie". 

Morsy opanowały wodzisławski Balaton. Takich tłumów nie było od czasu otwarcia [ZDJĘCIA]
Podczas wydarzenia odbywał się konkurs na najbardziej pomysłowy strój
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Takich tłumów Balaton nie widział od czasu otwarcia po remoncie. Ze zdrowotnych właściwości lodowatej wody przyjechała skorzystać spora grupa morsów i równie wielki tłum, który chciał zobaczyć to na własne oczy i dopingować najbliższych. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali strażacy, ratownicy oraz policja.

W programie imprezy "Pomaganie przez morsowanie" znalazły się m.in. konkurs na najzabawniejszy strój, konkurs na najlepsze ciasto, pokazy strażackie, zabawa z DJem, licytacje, animacje dla dzieci, pokazy samochodów oraz niespodzianki. 

W "Pomaganiu przez morsowanie" wzięli udział także: mistrzyni Polski w kickboxingu Dominika Filec oraz Paweł i Kacper Ciszewscy - uczestnicy programu "Ninja Warrior". Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Marka, Igora, Lenki - mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, a także Mai, Nadii i Nikodema z ościennych miast.

Pieski z wodzisławskiego Przytuliska szukają domu

Pieski z wodzisławskiego Przytuliska szukają domu

Na wydarzeniu obecni byli również wolontariusze wodzisławskiego Przytuliska dla zwierząt, którzy zbierali fundusze na rzecz Przytuliska. Obecny był też jeden z psiaków do adopcji.