Niedziela, 21 kwietnia 2024

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Ferie w powiecie i wyjazd do Term Chochołowskich oraz Aquaparku we Wrocławiu

22.01.2024 08:31 | 0 komentarzy | dud

Organizatorzy serdecznie zapraszają do zapisywania się na pierwsze wyjazdy wspólnie z PCS w ramach „Ferii w Powiecie 2024". 27 stycznia w sobotę wybierają się do Chochołowskich Term, a tydzień później 3 lutego (sobota) do wrocławskiego Aquaparku. 

Ferie w powiecie i wyjazd do Term Chochołowskich oraz Aquaparku we Wrocławiu
Fot. PCS Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Planowane wyjazdy 27.01 i 3.02 o godzinie 8:00, a powrót do Raciborza około godziny 20:00-21:00.

Powiat Raciborski w ramach działań „Ferie w Powiecie 2024" finansuje przejazd autobusem. Bilety do zakupienia we własnym zakresie, zgodnie z cennikiem na stronach internetowych. Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem: wyjazdypcs@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona – max 50 osób na każdy wyjazd, a o wpisaniu na listę wyjazdową decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzieci do lat 18 korzystają z oferty wyłącznie pod nadzorem dorosłego opiekuna. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestników, wiek dziecka i nr telefonu kontaktowego, pod którym potwierdzone zostanie uczestnictwo zgłaszających. Bardzo ważna informacja – bilety można zakupić dopiero po potwierdzeniu wyjazdu, które nastąpi do dnia 25 stycznia w przypadku Chochołowskich Term i do 1 lutego w przypadku Aquaparku Wrocław.

źródło: PCS Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl