Poniedziałek, 27 maja 2024

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

Reprezentanci KS SKI TEAM Wodzisław Śląski wystartowali w Mistrzostwach Polski

14.02.2024 10:01 | 0 komentarzy | dud

Udanie zaprezentowali się biegacze i biegaczki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski, którzy wystartowali w Mistrzostwach Polski w nowej dyscyplinie jaką są tory na nartach biegowych.

Reprezentanci KS SKI TEAM Wodzisław Śląski wystartowali w Mistrzostwach Polski
Fot. KS SKI TEAM Wodzisław Śląski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwszego dnia rozegrano biegi techniką klasyczną, gdzie na trasie biegu ulokowano przeszkody łącznie ze skocznią narciarską. W pierwszym dniu zawodnicy zdobyli dwa medale. Srebro wywalczyła Oliwia Witek w kategorii młodziczek, a tuż za podium znalazła się Martyna Pietroszek. Drugi medal dla klubu zdobył Oskar Kremski w kategorii chłopców starszych, który przybiegł na metę jako trzeci. 

Drugi dzień Mistrzostw Polski to biegi stylem łyżwowym, gdzie znakomicie pobiegła Martyna Pietroszek zdobywając srebro w biegu na dystansie 5km F z przeszkodami w kategorii młodziczek. W tej samej kategorii świetne piąte miejsce wybiegała Oliwia Witek. Na 9.miejscu bieg ukończyła jeszcze Wiktoria Baszton. Na 5.miejscu zmagania zakończył Oskar Kremski w kategorii chłopców starszych na dystansie 2,5km F z przeszkodami. Pozostałe zawodniczki również wypadły rewelacyjnie.

źródło: KS SKI TEAM Wodzisław Śląski


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl