Sobota, 25 maja 2024

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

Unia Turza Śląska przegrała w ostatnim sparingu przed startem rundy

28.02.2024 08:54 | 0 komentarzy | dud

Unia Turza Śląska przegrała na boisku w Nieboczowach z drużyną MFK Frydek-Mistek 0:1. To pierwszy sparing tej zimy w którym Unici nie zdobyli nawet jednej bramki, choć szczególnie w drugiej połowie kilka razy wydawało się, że musi się tak stać.

Unia Turza Śląska przegrała w ostatnim sparingu przed startem rundy
Fot. uniaturza.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Turzanie przystąpili do próby generalnej przed startującą rundą wiosenną w nieco większym gronie niż ostatnio, ale i tak musieli zrezygnować z zaplanowanego na ten sam dzień drugiego sparingu z IV-ligowym ROW-em Rybnik.

Dłuższe kontuzje leczą Tomasz Krężelok, Konrad Stisz i Wiktor Gorel. Uraz wykluczył z gry także Wojciecha Orła, do treningów co prawda wrócili już Jakub Kuczera i Oskar Wala, ale jest jeszcze za wcześnie, by mogli oni grać w meczach sparingowych, w dodatku choroba zmogła Mikołaja Polczyka. 

KS UNIA TURZA ŚLĄSKA – MFK FRYDEK-MISTEK 0:1 (0:1)

  • 0:1 Teodor Janjus 5 min.

Skład Unii: Marcin Musioł (68. Karol Kubica) – Michał Szymała, Mateusz Bodzioch (52. Arkadiusz Woś), zawodnik testowany 1 (60. zawodnik testowany 2) – Dominik Klimkiewicz (46. Wojciech Wenglorz), Aboubacar Sidiki Conde (60.Bartosz Chęciński), Patryk Witkowski (60. Jakub Zawierucha), Michał Mazur (60. Mateusz Cywka) – Michał Gałecki (46. Przemysław Brychlik), Piotr Strączek (60. Mateusz Danieluk), Natan Wysiński (60. Sławomir Musiolik).

źródło: uniaturza.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl