środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Czarni Gorzyce rozgromili GKS II Jastrzębie [ZDJĘCIA]

17.03.2024 21:32 | 0 komentarzy | Zibi

Czarni Gorzyce w imponującym stylu pokonali GKS II Jastrzębie 4:0. Mecz z przewagą gospodarzy został już rozstrzygnięty w pierwszej połowie.

Czarni Gorzyce pokonują u siebie GKS II Jastrzębie

Czarni Gorzyce rozpoczęli rundę rewanżową z impetem, pokonując GKS II Jastrzębie

Już od pierwszych minut meczu Czarni Gorzyce dominowali na boisku. Szybko strzelili trzy bramki i kontrolowali grę do samego końca, zdobywając jeszcze 4 bramkę. GKS II Jastrzębie nie zdołał stworzyć sobie żadnych klarownych sytuacji bramkowych podczas spotkania.

Czarni Gorzyce — GKS II Jastrzębie 4:0 (3:0)

Bramki: Ciuberek.R x2, Warło, Buko

Składy:

Gorzyce: Wacławiec — Waś, Ciuberek.R, Widenka, Krzyżok, Ciuberek.Sz, Bryła, Buko, Benauer, Gać, Warło

Rezerwa: Kijas, Pawełkiewicz, Wojtala, Żbikowski, Goraus, Wawrzyczny, Brachman, Bober

GKS II Jastrzębie: Rusin - Bednorz, Oślizło, Sajdak, Kraśniewski, Katus, Myśliwiec, Czwartos, Kłosok, Gołofit, Siga

Rezerwa: Krakowczyk — Osiak, Janecki, Katlik, Radzewicz