Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

24.03.2024 21:17 | 0 komentarzy | (ak)

Piłkarska wiosna w całej okazałości zagościła wreszcie na lokalnych boiskach. Sporo drużyn nie złapało jeszcze właściwego rytmu bieżących rozgrywek, dlatego najciekawsze mecze dostarczyły wielu emocji i niespodziewanych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XXV kolejki (22/24.03.2024)

  • Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)
  • Skra Częstochowa – Chojniczanka Chojnice 0:0
  • Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź II 0:1 (0:1)
  • KKS Kalisz – Stomil Olsztyn 0:0
  • Olimpia Grudziądz – Radunia Stężyca 1:1 (0:1)
  • Hutnik Kraków – Stal Stalowa Wola 1:1 (0:1)
  • Polonia Bytom – Wisła Puławy 2:2 (0:1)
  • Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie Lubin II (mecz przełożony na 09.04.2024)
  • Lech Poznań II – GKS Jastrzębie (mecz przełożony na 10.04.2024)

Wynik zaległego meczu XX kolejki (20.03.2024)

  • Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 2:2 (1:2)

Wynik zaległego meczu XXIV kolejki (18.03.2024)

  • ŁKS Łódź II – Hutnik Kraków 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.KKS Kalisz254438:22
2.Pogoń Siedlce254442:33
3.Kotwica Kołobrzeg244246:32
4.Chojniczanka Chojnice253832:29
5.Radunia Stężyca253732:30
6.ŁKS Łódź II253637:33
7.Stal Stalowa Wola253628:29
8.Hutnik Kraków253534:32
9.Skra Częstochowa253329:26
10.Zagłębie Lubin II243336:34
11.Olimpia Elbląg253330:32
12.Lech Poznań II243329:36
13.Polonia Bytom253133:36
14.Wisła Puławy252736:40
15.GKS Jastrzębie242727:33
16.Stomil Olsztyn252521:32
17.Sandecja Nowy Sącz252426:38
18.Olimpia Grudziądz252325:34

Zapowiedź XXVI kolejki (28/30.03.2024)

Wisła Puławy – Olimpia Elbląg (cz 17:00), GKS Jastrzębie – Kotwica Kołobrzeg (cz 19:00), Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz (cz 19:30), Radunia Stężyca – Skra Częstochowa (sb 12:00), Stomil Olsztyn – Hutnik Kraków (sb 12:00), Zagłębie Lubin II – Olimpia Grudziądz (sb 13:00), Chojniczanka Chojnice – KKS Kalisz (sb 14:30), Pogoń Siedlce – Lech Poznań II (sb 15:00), ŁKS Łódź II – Polonia Bytom (sb 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXII kolejki (23/24.03.2024)

  • Pniówek Pawłowice – Unia Turza Śląska 1:1 (1:1)
  • Śląsk Wrocław II – Starowice Dolne 1:0 (0:0)
  • Raków Częstochowa II – Ślęza Wrocław 3:3 (2:0)
  • LKS Goczałkowice – Górnik Polkowice 2:1 (1:0)
  • Stilon Gorzów Wlkp. – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)
  • Lechia Zielona Góra – Carina Gubin 1:2 (1:1)
  • MKS Kluczbork – Karkonosze Jelenia Góra 1:0 (0:0)
  • Odra Bytom Odrzański – Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 (1:1)
  • Górnik Zabrze II – Warta Gorzów Wlkp. 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II224852:23
2.Rekord Bielsko-Biała224852:23
3.MKS Kluczbork224739:19
4.Górnik Polkowice223537:33
5.Górnik Zabrze II223439:32
6.Lechia Zielona Góra223434:31
7.LKS Goczałkowice223232:24
8.Ślęza Wrocław223247:44
9.Karkonosze Jelenia Góra223231:32
10.Pniówek Pawłowice223134:35
11.Gwarek Tarnowskie Góry222729:32
12.Stilon Gorzów Wlkp.222427:31
13.Carina Gubin222429:37
14.Unia Turza Śląska222429:38
15.Odra Bytom Odrzański222323:30
16.Warta Gorzów Wlkp.222227:46
17.Raków Częstochowa II221731:52
18.Starowice Dolne221219:49

Zapowiedź XXIII kolejki (28/30.03.2024)

Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra (cz 15:30), Górnik Zabrze II – MKS Kluczbork (pt 13:00), Warta Gorzów Wlkp. – Gwarek Tarnowskie Góry (pt 16:00), Carina Gubin – Stilon Gorzów Wlkp. (sb 12:00), Odra Bytom Odrzański – Górnik Polkowice (sb 12:00), Unia Turza Śląska – Raków Częstochowa II (sb 13:00), LKS Goczałkowice – Śląsk Wrocław II (sb 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Karkonosze Jelenia Góra (sb 13:00), Starowice Dolne – Pniówek Pawłowice (sb 15:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XVIII kolejki (23.03.2024)

  • ROW Rybnik – LKS Tworków 5:1 (2:1)
  • Odra Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała II 3:2 (2:2)
  • LKS Czaniec – Decor Bełk 0:0
  • Gwarek Ornontowice – Spójnia Landek 2:0 (0:0)
  • Polonia Łaziska Górne – Kuźnia Ustroń 3:1 (1:0)
  • Orzeł Łękawica – Tempo Puńców 2:2 (1:0)
  • Czechowice-Dziedzice – MKS Lędziny 4:0 (2:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – GKS Tychy II 1:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polonia Łaziska Górne183840:13
2.Podbeskidzie Bielsko-Biała II183650:21
3.Gwarek Ornontowice183438:12
4.Spójnia Landek183229:15
5.Odra Wodzisław Śląski183032:27
6.Decor Bełk182932:20
7.Tempo Puńców182935:35
8.ROW Rybnik182732:40
9.Orzeł Łękawica182632:22
10.Rekord Bielsko-Biała II182527:33
11.GKS Tychy II182430:29
12.Kuźnia Ustroń182234:31
13.Czechowice-Dziedzice181926:29
14.LKS Tworków181831:44
15.LKS Czaniec181221:38
16.MKS Lędziny1808:88

Zapowiedź XIX kolejki (30.03.2024)

Rekord Bielsko-Biała II – ROW Rybnik (sb 10:30), MKS Lędziny – Orzeł Łękawica (sb 11:00), LKS Tworków – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 13:00), Decor Bełk – Spójnia Landek (sb 13:00), Kuźnia Ustroń – LKS Czaniec (sb 13:00), Czechowice-Dziedzice – Gwarek Ornontowice (sb 13:00), GKS Tychy II – Polonia Łaziska Górne (sb 13:30), Tempo Puńców – Odra Wodzisław Śląski (mecz przełożony na 03.04.2024, śr 17:00).