Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

30.03.2024 19:04 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżące rozgrywki nabierają właściwego rytmu, a w przededniu Świąt Wielkanocnych dostarczyły wyjątkowych emocji. Kilka spotkań zakończyło się ciekawymi rezultatami, które spowodowały szereg przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XXVI kolejki (28/30.03.2024)

  • GKS Jastrzębie – Kotwica Kołobrzeg 3:1 (2:0)
  • Wisła Puławy – Olimpia Elbląg 4:0 (1:0)
  • Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Hutnik Kraków 3:0 (2:0)
  • Radunia Stężyca – Skra Częstochowa 3:2 (2:1)
  • Zagłębie Lubin II – Olimpia Grudziądz 1:2 (0:1)
  • Chojniczanka Chojnice – KKS Kalisz 0:1 (0:1)
  • Pogoń Siedlce – Lech Poznań II 2:0 (1:0)
  • ŁKS Łódź II – Polonia Bytom 0:2 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.KKS Kalisz264739:22
2.Pogoń Siedlce264745:33
3.Kotwica Kołobrzeg254247:35
4.Radunia Stężyca264035:32
5.Stal Stalowa Wola263930:30
6.Chojniczanka Chojnice263832:30
7.ŁKS Łódź II263637:35
8.Hutnik Kraków263534:35
9.Polonia Bytom263435:36
10.Skra Częstochowa263331:29
11.Zagłębie Lubin II253337:36
12.Olimpia Elbląg263330:36
13.Lech Poznań II253329:38
14.Wisła Puławy263040:40
15.GKS Jastrzębie253030:34
16.Stomil Olsztyn262824:32
17.Olimpia Grudziądz262627:35
18.Sandecja Nowy Sącz262427:40

Zapowiedź XXVII kolejki (05/07.04.2024)

Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź II (pt 18:00), Skra Częstochowa – Zagłębie Lubin II (pt 19:00), Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce (pt 20:45), Lech Poznań II – Wisła Puławy (sb 12:30), Hutnik Kraków – KKS Kalisz (sb 15:30), Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn (sb 18:00), Olimpia Grudziądz – GKS Jastrzębie (sb 19:00), Radunia Stężyca – Chojniczanka Chojnice (nd 12:15), Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola (nd 17:30).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXIII kolejki (28/30.03.2024)

  • Unia Turza Śląska – Raków Częstochowa II 0:2 (0:1)
  • Starowice Dolne – Pniówek Pawłowice 2:2 (1:0)
  • Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra 1:1 (1:1)
  • Górnik Zabrze II – MKS Kluczbork 0:3 (0:2)
  • Warta Gorzów Wlkp. – Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 (1:0)
  • Carina Gubin – Stilon Gorzów Wlkp. 1:5 (0:2)
  • Odra Bytom Odrzański – Górnik Polkowice 4:0 (3:0)
  • LKS Goczałkowice – Śląsk Wrocław II 1:2 (0:2)
  • Rekord Bielsko-Biała – Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II235154:24
2.Rekord Bielsko-Biała235154:24
3.MKS Kluczbork235042:19
4.Lechia Zielona Góra233535:32
5.Górnik Polkowice233537:37
6.Górnik Zabrze II233439:35
7.Ślęza Wrocław233348:45
8.LKS Goczałkowice233233:26
9.Pniówek Pawłowice233236:37
10.Karkonosze Jelenia Góra233232:34
11.Stilon Gorzów Wlkp.232732:32
12.Gwarek Tarnowskie Góry232729:34
13.Odra Bytom Odrzański232627:30
14.Warta Gorzów Wlkp.232529:46
15.Unia Turza Śląska232429:40
16.Carina Gubin232430:42
17.Raków Częstochowa II232033:52
18.Starowice Dolne231321:51

Zapowiedź XXIV kolejki (06/07.04.2024)

Raków Częstochowa II – Starowice Dolne (sb 14:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik Zabrze II (sb 15:00), Górnik Polkowice – Warta Gorzów Wlkp. (sb 15:00), Stilon Gorzów Wlkp. – Ślęza Wrocław (sb 16:00), Pniówek Pawłowice – LKS Goczałkowice (sb 16:30), Lechia Zielona Góra – Unia Turza Śląska (sb 17:00), MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Karkonosze Jelenia Góra – Carina Gubin (sb 17:00), Śląsk Wrocław II – Odra Bytom Odrzański (nd 12:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XIX kolejki (30.03.2024)

  • LKS Tworków – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:4 (0:2)
  • Decor Bełk – Spójnia Landek 1:2 (1:1)
  • Rekord Bielsko-Biała II – ROW Rybnik 5:3 (3:2)
  • MKS Lędziny – Orzeł Łękawica 0:2 (0:1)
  • Czechowice-Dziedzice – Gwarek Ornontowice 0:0
  • GKS Tychy II – Polonia Łaziska Górne 2:1 (1:1)
  • Tempo Puńców – Odra Wodzisław Śląski (mecz przełożony na 03.04.2024, śr 17:00)
  • Kuźnia Ustroń – LKS Czaniec (mecz przełożony na 22.05.2024, śr 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała II193954:21
2.Polonia Łaziska Górne193841:15
3.Gwarek Ornontowice193538:12
4.Spójnia Landek193531:16
5.Odra Wodzisław Śląski183032:27
6.Orzeł Łękawica192934:22
7.Decor Bełk192933:22
8.Tempo Puńców182935:35
9.Rekord Bielsko-Biała II192832:36
10.GKS Tychy II192732:30
11.ROW Rybnik192735:45
12.Kuźnia Ustroń182234:31
13.Czechowice-Dziedzice192026:29
14.LKS Tworków191831:48
15.LKS Czaniec181221:38
16.MKS Lędziny1908:90

Zapowiedź XX kolejki (06.04.2024)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Rekord Bielsko-Biała II (sb 13:00), Polonia Łaziska Górne – LKS Tworków (sb 14:00), Gwarek Ornontowice – Decor Bełk (sb 15:00), Odra Wodzisław Śląski – MKS Lędziny (sb 17:00), ROW Rybnik – Tempo Puńców (sb 17:00), Spójnia Landek – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), LKS Czaniec – GKS Tychy II (sb 17:00), Orzeł Łękawica – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00).