Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi

07.04.2024 19:07 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły wszystkich grup młodzieżowych wznowiły już wiosenne rozgrywki. Przez trzy najbliższe miesiące będziemy na bieżąco śledzić ciekawą rywalizację młodych adeptów futbolu. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki I kolejki (06/07.04.2024)

  • Krzyżkowice – Palowice 2:4 (1:3)
  • Baranowice-Żory – Czerwionka 0:5 (0:2)
  • Orzepowice – Pietrowice Wielkie 8:3 (7:1)
  • Jejkowice* – Unia Racibórz 0:3 (wo)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Orzepowice138:3
2.Czerwionka135:0
3.Unia Racibórz133:0
4.Palowice134:2
5.Krzyżkowice102:4
6.Pietrowice Wielkie103:8
7.Baranowice-Żory100:5
8.Jejkowice*100:3

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź II kolejki (13/14.04.2024)

Pietrowice Wielkie – Czerwionka (sb 12:30), Unia Racibórz – Orzepowice (nd 10:00), Baranowice-Żory – Krzyżkowice (nd 10:00), Palowice – pauza.


Juniorzy młodsi B1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki I kolejki (06/07.04.2024)

  • MKS Żory – Champions Żory 3:4 (1:1)
  • Rapid Wodzisław Śląski – Gaszowice 1:3 (0:2)
  • GKS Jastrzębie – Boguszowice 3:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Jastrzębie133:0
2.Gaszowice133:1
3.Champions Żory134:3
4.MKS Żory103:4
5.Rapid Wodzisław Śląski101:3
6.Boguszowice100:3

Zapowiedź II kolejki (13.04.2024)

GKS Jastrzębie – MKS Żory (sb 9:00), Boguszowice – Gaszowice (sb 10:00), Champions Żory Rapid Wodzisław Śląski (sb 10:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (06/07.04.2024)

  • Gracz Lyski – Grzegorzowice 1:3 (0:1)
  • Ocice Racibórz – Płonia Racibórz 6:4 (4:2)
  • Kuźnia Raciborska – Gmina Lubomia 2:2 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ocice Racibórz136:4
2.Grzegorzowice133:1
3.Gmina Lubomia112:2
3.Kuźnia Raciborska112:2
5.Płonia Racibórz104:6
6.Gracz Lyski101:3

Zapowiedź II kolejki (14.04.2024)

Gmina Lubomia – Płonia Racibórz (nd 11:00), Grzegorzowice – Ocice Racibórz (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – Gracz Lyski (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B2III Liga Wojewódzka (Podokręg Racibórz i Rybnik)

Wyniki I kolejki (06/07.04.2024)

  • Champions Żory – Rogów 1:13 (1:5)
  • Tworków – Czernica 3:1 (0:1)
  • Palowice – Krzyżkowice 5:1 (0:1)
  • Markowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rogów1313:1
2.Palowice135:1
3.Tworków133:1
4.Markowice000:0
5.Czernica101:3
6.Krzyżkowice101:5
7.Champions Żory101:13

Zapowiedź II kolejki (13/14.04.2024)

Tworków – Markowice (sb 10:00), Rogów – Palowice (nd 10:00), Champions Żory – Czernica (nd 12:30), Krzyżkowice – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki I kolejki (07.04.2024)

  • Moszczenica – Gołkowice 5:1 (3:0)
  • Gotartowice – Stanowice 4:4 (2:4)
  • UKS Ruptawa – Rowień 2:1 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Moszczenica135:1
2.UKS Ruptawa132:1
3.Stanowice114:4
3.Gotartowice114:4
5.Rowień101:2
6.Gołkowice101:5

 

Zapowiedź II kolejki (13/14.04.2024)

Rowień – Stanowice (sb 10:00), Gołkowice – Gotartowice (sb 12:00), UKS Ruptawa – Moszczenica (nd 9:30).