Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

07.04.2024 19:42 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki rundy wiosennej z każdym kolejnym tygodniem są coraz ciekawsze. Wszystkie drużyny walczą teraz o punkty, które pozwolą na spokojniejszy finisz całego sezonu. W miniony weekend znów odnotowaliśmy dużo niespodzianych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XXVII kolejki (05/07.04.2024)

  • Olimpia Grudziądz – GKS Jastrzębie 2:1 (0:1)
  • Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź II 1:3 (0:1)
  • Skra Częstochowa – Zagłębie Lubin II 2:1 (1:0)
  • Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)
  • Lech Poznań II – Wisła Puławy 0:1 (0:0)
  • Hutnik Kraków – KKS Kalisz 2:1 (1:1)
  • Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn 0:0
  • Radunia Stężyca – Chojniczanka Chojnice 1:2 (1:0)
  • Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola 4:3 (2:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pogoń Siedlce274846:35
2.KKS Kalisz274740:24
3.Kotwica Kołobrzeg264349:37
4.Chojniczanka Chojnice274134:31
5.Radunia Stężyca274036:34
6.ŁKS Łódź II273940:37
7.Stal Stalowa Wola273933:34
8.Hutnik Kraków273836:36
9.Polonia Bytom273740:39
10.Skra Częstochowa273633:30
11.Wisła Puławy273341:40
12.Zagłębie Lubin II263338:38
13.Olimpia Elbląg273331:39
14.Lech Poznań II263329:39
15.GKS Jastrzębie263031:36
16.Olimpia Grudziądz272929:36
17.Stomil Olsztyn272924:32
18.Sandecja Nowy Sącz272527:40

Zapowiedź zaległych meczów XXV kolejki (09/10.04.2024)

Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie Lubin II (wt 20:30), Lech Poznań II – GKS Jastrzębie (śr 12:00).

Zapowiedź XXVIII kolejki (12/15.04.2024)

Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz (pt 16:30), Stomil Olsztyn – Polonia Bytom (pt 20:00), Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg (sb 15:10), KKS Kalisz – Sandecja Nowy Sącz (sb 17:00), Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków (sb 19:00), Wisła Puławy – Kotwica Kołobrzeg (nd 12:00), Zagłębie Lubin II – Radunia Stężyca (nd 16:00), GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa (nd 17:00), ŁKS Łódź II – Lech Poznań II (pn 18:15).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXIV kolejki (06/07.04.2024)

  • Lechia Zielona Góra – Unia Turza Śląska 3:6 (1:3)
  • Pniówek Pawłowice – LKS Goczałkowice 2:2 (1:0)
  • Raków Częstochowa II – Starowice Dolne 2:2 (2:0)
  • Górnik Polkowice – Warta Gorzów Wlkp. 1:1 (0:0)
  • Stilon Gorzów Wlkp. – Ślęza Wrocław 1:0 (1:0)
  • MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
  • Karkonosze Jelenia Góra – Carina Gubin 0:1 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik Zabrze II 0:3 (0:1)
  • Śląsk Wrocław II – Odra Bytom Odrzański 4:2 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II245458:26
2.Rekord Bielsko-Biała245255:25
3.MKS Kluczbork245143:20
4.Górnik Zabrze II243742:35
5.Górnik Polkowice243638:38
6.Lechia Zielona Góra243538:38
7.LKS Goczałkowice243335:28
8.Pniówek Pawłowice243338:39
9.Ślęza Wrocław243348:46
10.Karkonosze Jelenia Góra243232:35
11.Stilon Gorzów Wlkp.243033:32
12.Unia Turza Śląska242735:43
13.Gwarek Tarnowskie Góry242729:37
14.Carina Gubin242731:42
15.Odra Bytom Odrzański242629:34
16.Warta Gorzów Wlkp.242630:47
17.Raków Częstochowa II242135:54
18.Starowice Dolne241423:53

Zapowiedź XXV kolejki (12/13.04.2024)

Ślęza Wrocław – Karkonosze Jelenia Góra (pt 15:30), Odra Bytom Odrzański – Pniówek Pawłowice (sb 12:00), Górnik Zabrze II – Górnik Polkowice (sb 12:00), LKS Goczałkowice – Raków Częstochowa II (sb 13:00), Unia Turza Śląska – Stilon Gorzów Wlkp. (sb 14:00), Starowice Dolne – Lechia Zielona Góra (sb 15:00), Warta Gorzów Wlkp. – Śląsk Wrocław II (sb 15:00), Carina Gubin – Rekord Bielsko-Biała (sb 16:00), Gwarek Tarnowskie Góry – MKS Kluczbork (sb 17:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XX kolejki (06.04.2024)

  • ROW Rybnik – Tempo Puńców 4:1 (1:0)
  • Odra Wodzisław Śląski – MKS Lędziny 6:1 (1:0)
  • Gwarek Ornontowice – Decor Bełk 1:1 (1:0)
  • Polonia Łaziska Górne – LKS Tworków 6:0 (2:0)
  • LKS Czaniec – GKS Tychy II 1:1 (0:0)
  • Spójnia Landek – Kuźnia Ustroń 2:3 (1:2)
  • Orzeł Łękawica – Czechowice-Dziedzice 1:2 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Rekord Bielsko-Biała II 1:0 (0:0)

Wynik zaległego meczu XIX kolejki (03.04.2024)

  • Tempo Puńców – Odra Wodzisław Śląski 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała II204255:21
2.Polonia Łaziska Górne204147:15
3.Gwarek Ornontowice203639:13
4.Spójnia Landek203533:19
5.Odra Wodzisław Śląski203438:28
6.Decor Bełk203034:23
7.Tempo Puńców203036:39
8.ROW Rybnik203039:46
9.Orzeł Łękawica202935:24
10.GKS Tychy II202833:31
11.Rekord Bielsko-Biała II202832:37
12.Kuźnia Ustroń192537:33
13.Czechowice-Dziedzice202328:30
14.LKS Tworków201831:54
15.LKS Czaniec191322:39
16.MKS Lędziny2009:96

Zapowiedź XXI kolejki (13/17.04.2024)

GKS Tychy II – Spójnia Landek (sb 11:00), Orzeł Łękawica – Gwarek Ornontowice (sb 14:00), Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śląski (sb 15:00), LKS Tworków – LKS Czaniec (nd 15:00), Tempo Puńców – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (nd 16:00), Rekord Bielsko-Biała II – Polonia Łaziska Górne (nd 17:00), Kuźnia Ustroń – Decor Bełk (wt 17:00), MKS Lędziny – ROW Rybnik (śr 17:00).