Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

21.04.2024 20:30 | 0 komentarzy | (ak)

Kapryśna aura i ogrom emocji gościły podczas minionego weekendu na wielu lokalnych boiskach. Sporo drużyn nie złapało jeszcze właściwego rytmu bieżących rozgrywek i dlatego najciekawsze mecze dostarczyły wielu niespodziewanych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XXIX kolejki (19/22.04.2024)

  • Radunia Stężyca – GKS Jastrzębie 3:0 (0:0)
  • Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)
  • Polonia Bytom – KKS Kalisz 1:1 (0:0)
  • Lech Poznań II – Stal Stalowa Wola 0:0
  • Olimpia Grudziądz – Wisła Puławy 1:0 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Hutnik Kraków 0:1 (0:1)
  • Kotwica Kołobrzeg – ŁKS Łódź II 0:1 (0:1)
  • Zagłębie Lubin II – Chojniczanka Chojnice 2:1 (0:0)
  • Olimpia Elbląg – Stomil Olsztyn (pn 18:15)

Wynik zaległego meczu XXVIII kolejki (15.04.2024)

  • ŁKS Łódź II – Lech Poznań II 2:2 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pogoń Siedlce295247:35
2.KKS Kalisz294842:27
3.Kotwica Kołobrzeg294653:41
4.ŁKS Łódź II294343:39
5.Radunia Stężyca294339:36
6.Zagłębie Lubin II294244:40
7.Chojniczanka Chojnice294237:35
8.Hutnik Kraków294239:38
9.Polonia Bytom294142:40
10.Stal Stalowa Wola294133:34
11.Lech Poznań II293833:41
12.Skra Częstochowa293633:33
13.Olimpia Elbląg283431:39
14.Wisła Puławy293342:44
15.Olimpia Grudziądz293330:36
16.GKS Jastrzębie293333:41
17.Stomil Olsztyn282924:33
18.Sandecja Nowy Sącz292829:42

Zapowiedź XXX kolejki (26/29.04.2024)

Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz (pt 19:30), Pogoń Siedlce – Radunia Stężyca (pt 20:00), Hutnik Kraków – Polonia Bytom (sb 14:00), GKS Jastrzębie – Zagłębie Lubin II (sb 17:00), Wisła Puławy – Skra Częstochowa (sb 17:00), KKS Kalisz – Olimpia Elbląg (sb 17:00), Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg (sb 19:45), ŁKS Łódź II – Olimpia Grudziądz (pn 18:00), Stomil Olsztyn – Lech Poznań II (pn 18:15).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXVI kolejki (20/21.04.2024)

  • Karkonosze Jelenia Góra – Unia Turza Śląska 2:1 (1:1)
  • Pniówek Pawłowice – Warta Gorzów Wlkp. 2:1 (0:1)
  • Śląsk Wrocław II – Górnik Zabrze II 2:0 (1:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław 3:0 (2:0)
  • Górnik Polkowice – Gwarek Tarnowskie Góry 2:1 (2:0)
  • Stilon Gorzów Wlkp. – Starowice Dolne 4:1 (1:1)
  • Lechia Zielona Góra – LKS Goczałkowice 0:2 (0:2)
  • Raków Częstochowa II – Odra Bytom Odrzański 0:0
  • MKS Kluczbork – Carina Gubin 1:2 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rekord Bielsko-Biała265861:27
2.Śląsk Wrocław II265860:26
3.MKS Kluczbork265447:24
4.Górnik Zabrze II264044:37
5.Górnik Polkowice263940:41
6.LKS Goczałkowice263737:28
7.Pniówek Pawłowice263741:41
8.Stilon Gorzów Wlkp.263638:33
9.Ślęza Wrocław263651:49
10.Lechia Zielona Góra263539:44
11.Karkonosze Jelenia Góra263534:39
12.Carina Gubin263035:46
13.Odra Bytom Odrzański262830:35
14.Unia Turza Śląska262736:46
15.Gwarek Tarnowskie Góry262732:42
16.Warta Gorzów Wlkp.262731:49
17.Raków Częstochowa II262335:54
18.Starowice Dolne261728:58

Zapowiedź XXVII kolejki (26/28.04.2024)

Ślęza Wrocław – Carina Gubin (pt 15:30), Odra Bytom Odrzański – Lechia Zielona Góra (sb 12:00), LKS Goczałkowice – Stilon Gorzów Wlkp. (sb 13:00), Warta Gorzów Wlkp. – Raków Częstochowa II (sb 13:00), Starowice Dolne – Karkonosze Jelenia Góra (sb 15:00), Górnik Polkowice – MKS Kluczbork (sb 15:00), Unia Turza Śląska – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Śląsk Wrocław II (sb 17:00), Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice (nd 13:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXII kolejki (20/21.04.2024)

  • Decor Bełk – GKS Tychy II 3:2 (2:2)
  • Odra Wodzisław Śląski – Orzeł Łękawica 0:1 (0:1)
  • ROW Rybnik – Czechowice-Dziedzice 3:0 (0:0)
  • Spójnia Landek – LKS Tworków 2:1 (0:1)
  • Gwarek Ornontowice – Kuźnia Ustroń 2:4 (1:3)
  • Polonia Łaziska Górne – Tempo Puńców 3:0 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – MKS Lędziny 6:0 (4:0)
  • LKS Czaniec – Rekord Bielsko-Biała II 1:3 (0:2)

Wyniki zaległych meczów XXI kolejki (16/17.04.2024)

  • Kuźnia Ustroń – Decor Bełk 3:1 (1:0)
  • MKS Lędziny – ROW Rybnik 0:4 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała II224866:23
2.Polonia Łaziska Górne224451:18
3.Spójnia Landek223836:23
4.Gwarek Ornontowice223742:18
5.Odra Wodzisław Śląski223740:30
6.ROW Rybnik223646:46
7.GKS Tychy II223439:34
8.Rekord Bielsko-Biała II223438:39
9.Orzeł Łękawica223337:25
10.Decor Bełk223338:28
11.Kuźnia Ustroń213144:36
12.Tempo Puńców223038:47
13.Czechowice-Dziedzice222329:35
14.LKS Tworków221834:59
15.LKS Czaniec211626:44
16.MKS Lędziny2209:106

Zapowiedź XXIII kolejki (27/28.04.2024)

Odra Wodzisław Śląski – Gwarek Ornontowice (sb 17:00), Orzeł Łękawica – ROW Rybnik (sb 17:00), MKS Lędziny – Polonia Łaziska Górne (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), GKS Tychy II – Kuźnia Ustroń (nd 14:00), LKS Tworków – Decor Bełk (nd 15:00), Tempo Puńców – LKS Czaniec (nd 17:00), Rekord Bielsko-Biała II – Spójnia Landek (nd 17:30).