Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

Rezerwy GKS-u Jastrzębie z kolejną wygraną

22.04.2024 13:26 | 0 komentarzy | dud

Kolejny mecz i kolejne trzy punkty. Rezerwy GKS-u Jastrzębie, występujące w klasie okręgowej, pokonały przy Kościelnej zespół Górnika Radlin 3:0.

Rezerwy GKS-u Jastrzębie z kolejną wygraną
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do drugiego w tej rundzie spotkania przed własną publicznością podopieczni trenera Mateusza Galikowskiego przystępowali po czterech kolejnych zwycięstwach. I dobrą passę udało się zespołowi podtrzymać. W pierwszej połowie prowadzenie GKS-owi II w starciu z Górnikiem Radlin dał Jakub Siga, który wykorzystał rzut karny. Było to pierwsze z dwóch trafień tego zawodnika w tym spotkaniu. 

Najskuteczniejszy strzelec rezerw w tym sezonie - pod koniec spotkania - podwyższył wynik na 3:0. Wcześniej do siatki trafił Oskar Benek, a w samej końcówce rezultat ustalił Gracjan Sajdak. Prócz piątego zwycięstwa z rzędu GKS II Jastrzębie w trzecim kolejnym meczu nie stracił gola. Kolejny mecz zespół rozegra w nadchodzącą sobotę, 27 kwietnia, o godz. 15:30. Na wyjeździe zmierzy się z Ruchem Stanowice.

GKS II JASTRZĘBIE - GÓRNIK RADLIN 4:0 (1:0)

Gole dla GKS-u II: Siga (18. karny, 85), Benek (65), Sajdak (90). 

GKS II: Rusin - Bednorz, Kłosok, Sajdak, Siga, Czwartos (77. Janecki), Benek, Radzewicz, Myśliwiec (67. Kraśniewski), Osiak, Drzyzga. Trener Mateusz GALIKOWSKI. 

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl