Decor Bełk zwycięża w Tworkowie [ZDJĘCIA]

28.04.2024 20:17 | 0 komentarzy | zibi

Decor Bełk pewnie pokonał LKS Tworków w meczu 23 kolejki IV ligi grupy 2.

Decor Bełk wygrywa z Tworkowem w spotkaniu 23 kolejki IV ligi grupy 2

Decor Bełk od początku spotkania dominował na boisku. Już w 26. minucie Makowski dał Decorowi prowadzenie. Pięć minut później Fabian podwyższył wynik na 2:0. Tworków próbował odbić się z tego ciosu, ale nie potrafił stworzyć sobie dogodnych sytuacji bramkowych.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Decor nadal kontrolował przebieg gry i w 54. minucie Krakowczyk strzelił trzecią bramkę dla gości. Tworków do końca meczu starał się zdobyć gola honorowego, ale bez powodzenia.

Krakowczyk podwyższa wynik na 3:0

To była zdecydowanie zasłużona wygrana Decoru Bełk. Goście zagrali bardzo dobrze i pokonali Tworków w pełni zasłużenie.

LKS Tworków — Decor Bełk 0:3 (0:2)

0-1 Makowski (26')

0-2 Fabian (31')

0-3 Krakowczyk (54')

Składy:

Tworków: Salamon — Kochan, Zacharko, Wanglorz, Salamon.P, Szewczyk, Ziemkiwicz, Przygoda, Erazmus, Cerkowniak, Krzyżok

Rezerwa: Horny — Muzyk, Złoty, Kroczek, Grud, Koczwara

Decor: Gruszczak — Makowski, Reguła, Rasek, Semeniuk, Matusiak, Fabian, Warmiński, Krakowczyk, Mendes, Zawada

Rezerwa: Kleemann — Dankowski, Smyla, Pilch, Przybylski, Joachim, Piwczyk, Migus, Barteczko