środa, 24 lipca 2024

imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

RSS

Gold Team Tygrys z sukcesami. Przywieźli medale i puchary z Wiednia [ZDJĘCIA]

03.05.2024 11:35 | 0 komentarzy | ska

W ostatnim czasie zawodnicy klubu Gold Team Tygrys zdobyli kolejne stopnie uczniowskie Polskiego Związku Kickboxingu. - Intensywne treningi pozwalają nam startować w kolejnych zawodach w formule K1. W naszym klubie mamy dwóch mistrzów Śląska, to Antoni Gawliczek i Aleksandra Kołakowska - mówi Robert Sederowski, trener klubu Gold Team Tygrys. 

Gold Team Tygrys z sukcesami. Przywieźli medale i puchary z Wiednia [ZDJĘCIA]
Zawodnicy Gold Team Tygrys wraz z trenerem w ostatnim czasie zdobyli sporo nagród, ale nie spoczywają na laurach.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gold Team Tygrys z sukcesami. Przywieźli medale i puchary z Wiednia [ZDJĘCIA]

Zawodnicy klubu biorą czynny udział w ligach kickboxingu. - 16 marca 2024 r dwóch naszych zawodników wzięło udział w prestiżowej VI Charytatywnej Gali Kickboxingu w Mikołowie. Poziom był bardzo wysoki, co pozwoliło nam sprawdzić umiejętności chłopaków. Klub Gold Team Tygrys popiera walkę z nałogami, przez co nasi zawodnicy 6 kwietnia 2024 r wzięli udział w LIDZE K1-KICKBOXING W WALCE Z NAŁOGAMI w Mieście Solnym. Udało się nam zdobyć 3 złote i 4 srebrne medale. Ostatnim mocnym wydarzeniem był nasz pierwszy start pod patronatem federacji WBC Muay Thai, która promuje najlepszych zawodników na całym świecie. Wzięliśmy udział w gali DARTI BOXING STADIUM KINDERSCHUTZ FIGHTNIGHT 4 w Wiedniu 21 kwietnia 2024. Startowało 3 naszych adeptów: Antoni Gawliczek, Leon Bańczyk oraz Mikołaj Gajda, który mimo tak młodego wieku (10 lat) stanął przed szansą walki o pas mistrza WBC. Z gali przywieźliśmy 3 srebrne medale i jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia. Był to dla nas kolejny sprawdzian umiejętności na światowej arenie kickboxingu i Muay Thai - podkreśla Robert Sederowski, który posiada trzydziestoletnie doświadczenie w sportach walki, a na swoim koncie ma tytuł Wicemistrza Świata. Jest instruktorem Savate i ambasadorem WBC.

Podczas zajęć klubu oprócz ciężkiej pracy, zawodnikom towarzyszy rodzinna atmosfera. Adepci mogą z trenerem porozmawiać o swoich problemach dnia codziennego, a zarazem dzięki systematycznym treningom, poprawić swoją kondycję, charakter i samodyscyplinę.
- Nasza grupa startowa to Antoni Gawliczek, Taras Nimets, Leon Bańczyk , Ola Kołakowska, Marcin Paszek, Mateusz Zmarzły, Mikołaj Gajda, Piotr Fiuk, Kacper Skwarczyński. Reszta ekipy ciężko pracuje, aby dołączyć do nich na zawodach. Niebawem kolejne wielkie wydarzenia dlatego nie spoczywamy na laurach, tylko ostro trenujemy - zapowiada trener. 
Jeśli chcesz dołączyć do Gold Team Tygrys, aby spróbować swoich sił w kickboxingu lub po prostu spędzić aktywnie czas w sportowej atmosferze, a także trochę się zmęczyć, trener wraz z zawodnikami zaptaszają na treningi, które odbywają się w Gym City przy ul. Wałowej.