PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe
Inauguracja sezonu 2009/2010 przyniosła sporo ciekawych rozstrzygnięć. W miniony weekend o mistrzowskie punkty… walczyły drużyny IV ligi oraz A i B klasy. Zapraszamy do lektury materiału, który zawiera wyniki wszystkich meczów, zawsze aktualne tabele i zapowiedzi następnych spotkań.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
IV Liga (grupa śląska 2)
I kolejka spotkań (08/09.08.2009 roku)
Unia Racibórz - Czechowice-Dziedzice 1:0 (0:0); Pszów - Czaniec 0:3 (0:3); Łaziska Górne - Rogów 0:0; Bojszowy - Marklowice 0:1 (0:0); Żory - Knurów 3:1 (1:0); Porąbka - Ornontowice 3:0 (1:0); Bielsko-Biała - Mikołów 2:0 (0:0); Rędziny - Ruda Śląska (przełożony na inny termin).
Uwaga! W ostatniej chwili z bieżących rozgrywek wycofał się zespół GKS Jastrzębie II, dlatego Prezydium Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjęło decyzję o rozegraniu meczu barażowego (8 sierpnia w Rudzie Śląskiej), pomiędzy drużynami: LKS Łąka - GKS Unia Rędziny 0:1 (0:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź II kolejki spotkań (15.08.2009 roku)
Ornontowice - Unia Racibórz, Rogów - Porąbka, Bojszowy - Pszów, Czechowice-Dziedzice - Marklowice, Żory - Łaziska Górne, Knurów - Ruda Śląska, Mikołów - Rędziny, Czaniec - Bielsko-Biała (sobota, godz.17:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
Zapowiedź I kolejki spotkań (15/16.08.2009 roku)
Krzyżanowice - Pietrowice Wielkie; Lubomia - Szczejkowice; Czyżowice - Nędza; Jejkowice - Połomia; Rydułtowy - Syrynia (sobota, godz.17:00); Jedłownik - Rymer, Ochojec - Gorzyce; Skrzyszów - Radlin (niedziela, godz.17:00).
A Klasa (Podokręg Racibórz)
I kolejka spotkań (08/09.08.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Rudy 0:1 (0:1); Ocice Racibórz - Górki Śląskie 3:2 (2:1); Nowa Wieś - Rafako Racibórz 0:4 (0:2); Tworków - Zawada 1:5 (1:1); Brzezie - Krzyżkowice 4:0 (1:0); Rzuchów - Samborowice 0:5 (0:1); Turza Śląska - Gaszowice 2:4 (1:2); Kornowac - Krzanowice 4:2 (0:2).
Aktualna TABELA
Zapowiedź II kolejki spotkań (15/16.08.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Ocice Racibórz (sobota, godz.15:00); Rafako Racibórz - Tworków; Krzyżkowice - Nowa Wieś; Gaszowice - Brzezie; Krzanowice - Rzuchów; Górki Śląskie - Kornowac (sobota, godz.17:00); Rudy - Zawada (niedziela, godz.15:30); Samborowice - Turza Śląska (niedziela, godz.17:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
I kolejka spotkań (08/09.08.2009 roku)
Zabełków - Chałupki 1:7 (1:4); Siedliska - Lyski 4:4 (3:4); Pietraszyn - Nieboczowy 1:0 (0:0); Płonia Racibórz - Buków 2:1 (1:0); Pawłów - Babice 1:6 (0:4); Gamów - Dzimierz 1:6 (0:1); Ruda Kozielska - Pstrążna 3:0 (2:0); Studzienna - Markowice 0:2 (0:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź II kolejki spotkań (15/16.08.2009 roku)
Siedliska - Pietraszyn (sobota, godz.15:00); Markowice - Płonia Racibórz (sobota, godz.16:00); Babice - Ruda Kozielska; Chałupki - Studzienna (sobota, godz.17:00); Dzimierz - Pawłów (niedziela, godz.14:00); Buków - Gamów; Nieboczowy - Zabełków (niedziela, godz.15:00); Lyski - Pstrążna (niedziela, godz.17:00).
C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 9 następujących drużyn: Bieńkowice, Syrynia II, Cyprzanów, Rudnik, Grzegorzowice, Czernica, Olza, Gaszowice II, Wojnowice.
C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 następujących drużyn: Adamowice, Owsiszcze, Raszczyce, Zawada Książęca, Górki Śląskie II, Jankowice, Bolesław, Nędza II, Bogunice, Kobyla.
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 22/23.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Pietrowice Wielkie, Pszów, Ocice Racibórz, Czyżowice, Gorzyce, Markowice, Syrynia, Rudy, Rafako Racibórz, Lyski, Rogów, Gaszowice.
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 22/23.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Tworków, Krzyżanowice, Turza Śląska, Brzezie, Lubomia, Owsiszcze, Kornowac, Rzuchów, Nieboczowy, Zabełków, Płonia Racibórz, Zawada.
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 22/23.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Studzienna, Krzanowice, Gamów, Samborowice, Kuźnia Raciborska, Babice, Pietraszyn, Ruda Kozielska, Nowa Wieś, Czernica, Pstrążna, Bieńkowice.
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 następujących drużyn: Pietrowice Wielkie, Pawłów, Górki Śląskie, Bogunice, Nędza, Turza Śląska, Kuźnia Raciborska, Zawada Książęca, SALOS Pogrzebień, Grzegorzowice.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Unia Racibórz, Rogów II, Adamowice, Cyprzanów, Ocice Racibórz, Rafako Racibórz, Studzienna, Pstrążna, Lyski, Kuźnia Raciborska, Rudy, Kobyla.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 11 następujących drużyn: Pszów, Rogów I, Zawada, Syrynia, Gorzyce, Bełsznica, Tworków, Krzyżanowice, Zabełków, Chałupki, Bieńkowice.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 07.09.2009 roku - z udziałem 8 następujących drużyn: WAP Jedłownik, Lubomia, Gorzyce, Zawada, Pszów, Rogów, Krzyżkowice, Gaszowice.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 07.09.2009 roku - z udziałem 7 następujących drużyn: Pietrowice Wielkie, Nędza, Unia Racibórz, Markowice, Gamów, Krzanowice, Górki Śląskie.
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
I kolejka spotkań (08/09.08.2009 roku)
Unia Racibórz - Czechowice-Dziedzice 1:0 (0:0); Pszów - Czaniec 0:3 (0:3); Łaziska Górne - Rogów 0:0; Bojszowy - Marklowice 0:1 (0:0); Żory - Knurów 3:1 (1:0); Porąbka - Ornontowice 3:0 (1:0); Bielsko-Biała - Mikołów 2:0 (0:0); Rędziny - Ruda Śląska (przełożony na inny termin).
Uwaga! W ostatniej chwili z bieżących rozgrywek wycofał się zespół GKS Jastrzębie II, dlatego Prezydium Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjęło decyzję o rozegraniu meczu barażowego (8 sierpnia w Rudzie Śląskiej), pomiędzy drużynami: LKS Łąka - GKS Unia Rędziny 0:1 (0:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Porąbka | 1 | 3 | 3:0 |
2. Czaniec | 1 | 3 | 3:0 |
3. Żory | 1 | 3 | 3:1 |
4. Bielsko-Biała | 1 | 3 | 2:0 |
5. Marklowice | 1 | 3 | 1:0 |
6. Unia Racibórz | 1 | 3 | 1:0 |
7. Rogów | 1 | 1 | 0:0 |
8. Łaziska Górne | 1 | 1 | 0:0 |
9. Bojszowy | 1 | 0 | 0:1 |
10. Czechowice-Dziedzice | 1 | 0 | 0:1 |
11. Knurów | 1 | 0 | 1:3 |
12. Mikołów | 1 | 0 | 0:2 |
13. Ornontowice | 1 | 0 | 0:3 |
14. Pszów | 1 | 0 | 0:3 |
15. Ruda Śląska | 0 | 0 | 0:0 |
16. Rędziny | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź II kolejki spotkań (15.08.2009 roku)
Ornontowice - Unia Racibórz, Rogów - Porąbka, Bojszowy - Pszów, Czechowice-Dziedzice - Marklowice, Żory - Łaziska Górne, Knurów - Ruda Śląska, Mikołów - Rędziny, Czaniec - Bielsko-Biała (sobota, godz.17:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
Zapowiedź I kolejki spotkań (15/16.08.2009 roku)
Krzyżanowice - Pietrowice Wielkie; Lubomia - Szczejkowice; Czyżowice - Nędza; Jejkowice - Połomia; Rydułtowy - Syrynia (sobota, godz.17:00); Jedłownik - Rymer, Ochojec - Gorzyce; Skrzyszów - Radlin (niedziela, godz.17:00).
A Klasa (Podokręg Racibórz)
I kolejka spotkań (08/09.08.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Rudy 0:1 (0:1); Ocice Racibórz - Górki Śląskie 3:2 (2:1); Nowa Wieś - Rafako Racibórz 0:4 (0:2); Tworków - Zawada 1:5 (1:1); Brzezie - Krzyżkowice 4:0 (1:0); Rzuchów - Samborowice 0:5 (0:1); Turza Śląska - Gaszowice 2:4 (1:2); Kornowac - Krzanowice 4:2 (0:2).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Samborowice | 1 | 3 | 5:0 |
2. Zawada | 1 | 3 | 5:1 |
3. Rafako Racibórz | 1 | 3 | 4:0 |
4. Brzezie | 1 | 3 | 4:0 |
5. Gaszowice | 1 | 3 | 4:2 |
6. Kornowac | 1 | 3 | 4:2 |
7. Ocice Racibórz | 1 | 3 | 3:2 |
8. Rudy | 1 | 3 | 1:0 |
9. Górki Śląskie | 1 | 0 | 2:3 |
10. Kuźnia Raciborska | 1 | 0 | 0:1 |
11. Krzanowice | 1 | 0 | 2:4 |
12. Turza Śląska | 1 | 0 | 2:4 |
13. Tworków | 1 | 0 | 1:5 |
14. Krzyżkowice | 1 | 0 | 0:4 |
15. Nowa Wieś | 1 | 0 | 0:4 |
16. Rzuchów | 1 | 0 | 0:5 |
Zapowiedź II kolejki spotkań (15/16.08.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Ocice Racibórz (sobota, godz.15:00); Rafako Racibórz - Tworków; Krzyżkowice - Nowa Wieś; Gaszowice - Brzezie; Krzanowice - Rzuchów; Górki Śląskie - Kornowac (sobota, godz.17:00); Rudy - Zawada (niedziela, godz.15:30); Samborowice - Turza Śląska (niedziela, godz.17:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
I kolejka spotkań (08/09.08.2009 roku)
Zabełków - Chałupki 1:7 (1:4); Siedliska - Lyski 4:4 (3:4); Pietraszyn - Nieboczowy 1:0 (0:0); Płonia Racibórz - Buków 2:1 (1:0); Pawłów - Babice 1:6 (0:4); Gamów - Dzimierz 1:6 (0:1); Ruda Kozielska - Pstrążna 3:0 (2:0); Studzienna - Markowice 0:2 (0:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Chałupki | 1 | 3 | 7:1 |
2. Babice | 1 | 3 | 6:1 |
3. Dzimierz | 1 | 3 | 6:1 |
4. Ruda Kozielska | 1 | 3 | 3:0 |
5. Markowice | 1 | 3 | 2:0 |
6. Płonia Racibórz | 1 | 3 | 2:1 |
7. Pietraszyn | 1 | 3 | 1:0 |
8. Lyski | 1 | 1 | 4:4 |
9. Siedliska | 1 | 1 | 4:4 |
10. Nieboczowy | 1 | 0 | 0:1 |
11. Buków | 1 | 0 | 1:2 |
12. Studzienna | 1 | 0 | 0:2 |
13. Pstrążna | 1 | 0 | 0:3 |
14. Gamów | 1 | 0 | 1:6 |
15. Pawłów | 1 | 0 | 1:6 |
16. Zabełków | 1 | 0 | 1:7 |
Zapowiedź II kolejki spotkań (15/16.08.2009 roku)
Siedliska - Pietraszyn (sobota, godz.15:00); Markowice - Płonia Racibórz (sobota, godz.16:00); Babice - Ruda Kozielska; Chałupki - Studzienna (sobota, godz.17:00); Dzimierz - Pawłów (niedziela, godz.14:00); Buków - Gamów; Nieboczowy - Zabełków (niedziela, godz.15:00); Lyski - Pstrążna (niedziela, godz.17:00).
C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 9 następujących drużyn: Bieńkowice, Syrynia II, Cyprzanów, Rudnik, Grzegorzowice, Czernica, Olza, Gaszowice II, Wojnowice.
C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 następujących drużyn: Adamowice, Owsiszcze, Raszczyce, Zawada Książęca, Górki Śląskie II, Jankowice, Bolesław, Nędza II, Bogunice, Kobyla.
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 22/23.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Pietrowice Wielkie, Pszów, Ocice Racibórz, Czyżowice, Gorzyce, Markowice, Syrynia, Rudy, Rafako Racibórz, Lyski, Rogów, Gaszowice.
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 22/23.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Tworków, Krzyżanowice, Turza Śląska, Brzezie, Lubomia, Owsiszcze, Kornowac, Rzuchów, Nieboczowy, Zabełków, Płonia Racibórz, Zawada.
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 22/23.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Studzienna, Krzanowice, Gamów, Samborowice, Kuźnia Raciborska, Babice, Pietraszyn, Ruda Kozielska, Nowa Wieś, Czernica, Pstrążna, Bieńkowice.
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 następujących drużyn: Pietrowice Wielkie, Pawłów, Górki Śląskie, Bogunice, Nędza, Turza Śląska, Kuźnia Raciborska, Zawada Książęca, SALOS Pogrzebień, Grzegorzowice.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Unia Racibórz, Rogów II, Adamowice, Cyprzanów, Ocice Racibórz, Rafako Racibórz, Studzienna, Pstrążna, Lyski, Kuźnia Raciborska, Rudy, Kobyla.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 11 następujących drużyn: Pszów, Rogów I, Zawada, Syrynia, Gorzyce, Bełsznica, Tworków, Krzyżanowice, Zabełków, Chałupki, Bieńkowice.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 07.09.2009 roku - z udziałem 8 następujących drużyn: WAP Jedłownik, Lubomia, Gorzyce, Zawada, Pszów, Rogów, Krzyżkowice, Gaszowice.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 07.09.2009 roku - z udziałem 7 następujących drużyn: Pietrowice Wielkie, Nędza, Unia Racibórz, Markowice, Gamów, Krzanowice, Górki Śląskie.
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
Komentarze
zapoznaj się z Regulaminem
5 komentarzy
Mecz pomiędzy drużynami: Krzyżkowice - Nowa Wieś (A klasa) został przełożony na inny termin!
Jak zwykle profesjonalnie i ekspresowo!:)
Zaczeło się Panie Arturze!Życzę wszystkiego dobrego w nowym sezonie!
i nowy sezon się zaczyna i znowu szybka informacja z twojej strony POZDROWIENIA
Super Panie Arturze !