Niedziela, 19 września 2021

imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

RSS

PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe

16.08.2009 19:25 | 5 komentarzy |
Klasa okręgowa dołączyła do IV ligi oraz A i B klasy… uzupełniając stawkę drużyn, które rozkręcają futbolową karuzelę. Zapraszamy do lektury materiału, zawierającego wyniki wszystkich meczów, zawsze aktualne tabele i zapowiedzi następnych spotkań.
PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
IV Liga (grupa śląska 2)

II kolejka spotkań (15.08.2009 roku)

Ornontowice - Unia Racibórz 5:1 (2:0); Rogów - Porąbka 0:1 (0:0); Bojszowy - Pszów 1:1 (1:0); Czechowice-Dziedzice - Marklowice 1:0 (1:0); Żory - Łaziska Górne 1:2 (0:0); Knurów - Ruda Śląska 1:4 (1:3); Mikołów - Rędziny 0:0; Czaniec - Bielsko-Biała 1:0 (1:0).
 
Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Porąbka 2 6 4:0
2. Czaniec 2 6 4:0
3. Łaziska Górne 2 4 2:1
4. Ruda Śląska 1 3 4:1
5. Ornontowice 2 3 5:4
6. Żory 2 3 4:3
7. Bielsko-Biała 2 3 2:1
8. Marklowice 2 3 1:1
9. Czechowice-Dziedzice 2 3 1:1
10. Unia Racibórz 2 3 2:5
11. Rędziny 1 1 0:0
12. Bojszowy 2 1 1:2
13. Rogów 2 1 0:1
14. Mikołów 2 1 0:2
15. Pszów 2 1 1:4
16. Knurów 2 0 2:7


Zapowiedź III kolejki spotkań (22.08.2009 roku)

Ruda Śląska - Mikołów, Bielsko-Biała - Bojszowy (sobota, godz.11:00); Unia Racibórz - Rogów, Pszów - Czechowice-Dziedzice, Marklowice - Ornontowice, Porąbka - Żory, Łaziska Górne - Knurów, Rędziny - Czaniec (sobota, godz.17:00).



Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)

I kolejka spotkań (15/16.08.2009 roku)

Krzyżanowice - Pietrowice Wielkie 2:3 (0:2); Lubomia - Szczejkowice 5:1 (3:0); Czyżowice - Nędza 1:4 (1:1); Jejkowice - Połomia 1:1 (0:0); Rydułtowy - Syrynia 3:1 (2:0); Jedłownik - Rymer 1:0 (0:0); Ochojec - Gorzyce 1:1 (0:0); Skrzyszów - Radlin 5:1 (3:0).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Skrzyszów 1 3 5:1
2. Lubomia 1 3 5:1
3. Nędza 1 3 4:1
4. Rydułtowy 1 3 3:1
5. Pietrowice Wielkie 1 3 3:2
6. Jedłownik 1 3 1:0
7. Jejkowice 1 1 1:1
8. Połomia 1 1 1:1
9. Gorzyce 1 1 1:1
10. Ochojec 1 1 1:1
11. Krzyżanowice 1 0 2:3
12. Rymer 1 0 0:1
13. Syrynia 1 0 1:3
14. Czyżowice 1 0 1:4
15. Szczejkowice 1 0 1:5
16. Radlin 1 0 1:5


Zapowiedź II kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)

Nędza - Syrynia, Czyżowice - Jedłownik, Radlin - Jejkowice, Rymer - Skrzyszów (sobota, godz.17:00); Pietrowice Wielkie - Ochojec (niedziela, godz.15:00); Gorzyce - Lubomia, Połomia - Krzyżanowice, Szczejkowice - Rydułtowy (niedziela, godz.17:00).
 


A Klasa (Podokręg Racibórz)

II kolejka spotkań (15/16.08.2009 roku)
 
Kuźnia Raciborska - Ocice Racibórz 3:1 (1:0); Rafako Racibórz - Tworków 2:0 (0:0); Gaszowice - Brzezie 2:3 (1:2); Krzanowice - Rzuchów 9:0 (4:0); Górki Śląskie - Kornowac 1:2 (1:1); Rudy - Zawada 2:1 (1:0); Samborowice - Turza Śląska 1:2 (1:1); Krzyżkowice - Nowa Wieś (przełożony na inny termin).
 
Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Rafako Racibórz 2 6 6:0
2. Brzezie 2 6 7:2
3. Kornowac 2 6 6:3
4. Rudy 2 6 3:1
5. Krzanowice 2 3 11:4
6. Samborowice 2 3 6:2
7. Zawada 2 3 6:3
8. Gaszowice 2 3 6:5
9. Kuźnia Raciborska 2 3 3:2
10. Ocice Racibórz 2 3 4:5
11. Turza Śląska 2 3 4:5
12. Górki Śląskie 2 0 3:5
13. Krzyżkowice 1 0 0:4
14. Nowa Wieś 1 0 0:4
15. Tworków 2 0 1:7
16. Rzuchów 2 0 0:14


Zapowiedź III kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)

Ocice Racibórz - Rudy (sobota, godz.17:00); Tworków - Krzyżkowice (niedziela, godz.15:00); Brzezie - Samborowice (niedziela, godz.16:00); Kornowac - Kuźnia Raciborska, Rzuchów - Górki Śląskie, Turza Śląska - Krzanowice, Nowa Wieś - Gaszowice, Zawada - Rafako Racibórz (niedziela, godz.17:00).
 


B Klasa (Podokręg Racibórz)

II kolejka spotkań (15/16.08.2009 roku)

Siedliska - Pietraszyn 1:1 (1:0); Markowice - Płonia Racibórz 6:3 (2:1); Babice - Ruda Kozielska 3:2 (2:1); Chałupki - Studzienna 0:3 (0:1); Dzimierz - Pawłów 6:2 (2:1); Buków - Gamów 2:2 (2:1); Lyski - Pstrążna 2:2 (0:2), Nieboczowy - Zabełków (mecz się nie odbył, ponieważ zawodnicy drużyny gospodarzy nie posiadali ważnych kart zdrowia). Wydział Gier wstrzymał weryfikację meczu I kolejki: Pietraszyn - Nieboczowy 1:0 (0:0).
 
Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Dzimierz 2 6 12:3
2. Babice 2 6 9:3
3. Markowice 2 6 8:3
4. Chałupki 2 3 7:4
5. Ruda Kozielska 2 3 5:3
6. Studzienna 2 3 3:2
7. Płonia Racibórz 2 3 5:7
8. Lyski 2 2 6:6
9. Siedliska 2 2 5:5
10. Pietraszyn 1 1 1:1
11. Buków 2 1 3:4
12. Pstrążna 2 1 2:5
13. Gamów 2 1 3:8
14. Zabełków 1 0 1:7
15. Pawłów 2 0 3:12
16. Nieboczowy 0 0 0:0


Zapowiedź III kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)

Zabełków - Siedliska (sobota, godz.15:00); Pietraszyn - Lyski, Studzienna - Nieboczowy, Płonia Racibórz - Chałupki, Pawłów - Buków (sobota, godz.17:00); Gamów - Markowice, Ruda Kozielska - Dzimierz (niedziela, godz.15:00); Pstrążna - Babice (niedziela, godz.15:30).
 


C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 9 drużyn: Bieńkowice, Syrynia II, Cyprzanów, Rudnik, Grzegorzowice, Czernica, Olza, Gaszowice II, Wojnowice.

C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 drużyn: Adamowice, Owsiszcze, Raszczyce, Zawada Książęca, Górki Śląskie II, Jankowice, Bolesław, Nędza II, Bogunice, Kobyla.
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)

Zapowiedź I kolejki spotkań (23.08.2009 roku)

Ocice Racibórz - Rudy, Rafako Racibórz - Gaszowice, Rogów - Pszów, Lyski - Gorzyce, Czyżowice - Syrynia (niedziela, godz.11:00); Markowice - Pietrowice Wielkie (niedziela, godz.14:00).
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)

Zapowiedź I kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)

Tworków - Lubomia (sobota, godz.14:00); Płonia Racibórz - Owsiszcze, Turza Śląska - Zabełków (niedziela, godz.11:00); Nieboczowy - Zawada (niedziela, godz.12:00); Kornowac - Krzyżanowice, Rzuchów - Brzezie (niedziela, godz.14:30).
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)

Zapowiedź I kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)

Babice - Krzanowice (sobota, godz.11:00); Nowa Wieś - Pietraszyn, Studzienna - Samborowice, Gamów - Kuźnia Raciborska, Pstrążna - Ruda Kozielska, Czernica - Bieńkowice (niedziela, godz.11:00).
 


Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 drużyn: Pietrowice Wielkie, Pawłów, Górki Śląskie, Bogunice, Nędza, Turza Śląska, Kuźnia Raciborska, Zawada Książęca, SALOS Pogrzebień, Grzegorzowice.
 


Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 12 drużyn: Unia Racibórz, Rogów II, Adamowice, Cyprzanów, Ocice Racibórz, Rafako Racibórz, Studzienna, Pstrążna, Lyski, Kuźnia Raciborska, Rudy, Kobyla.



Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 11 drużyn: Pszów, Rogów I, Zawada, Syrynia, Gorzyce, Bełsznica, Tworków, Krzyżanowice, Zabełków, Chałupki, Bieńkowice.



Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 31.08.2009 roku - z udziałem 9 drużyn: WAP Jedłownik, Lubomia, Gorzyce, Zawada, Pszów, Rogów, Krzyżkowice, Gaszowice, Nowa Wieś.



Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 07.09.2009 roku - z udziałem 8 drużyn: Pietrowice Wielkie, Nędza, Unia Racibórz, Markowice, Gamów, Krzanowice, Górki Śląskie, Wojnowice.



UWAGA!

W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!   



(ak)