Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

UKS Krzanowice pozostaje w II lidze

24.01.2010 12:37 | 9 komentarzy | WiZ
Nie było niespodzianki w ostatnim meczu II ligi siatkówki kobiet, w Jaworze UKS Krzanowice pewnie pokonał zespół Olimpii Jawor 3:1.

Tym zwycięstwem UKS Krzanowice przypieczętowało sobie pozostanie w II lidze, bez konieczności walki w barażach. Przed tym spotkaniem trener UKS Krzanowice mówił, że interesują go trzy punkty z wyjazdowego meczu do Jawora, które zapewnią pozostanie w II lidze, bez potrzeby brania udziału w barażach. Zawodniczki wykonały plan minimum wygrywając spotkanie 3:1.
 – Spotkanie zaczęliśmy bardzo dobrze wygraliśmy I seta 25:13. W secie II Jawor zaczął grać, my traciliśmy punkty po złych zagrywkach. Końcówka tego seta była nerwowa, ale wygraliśmy seta 25:23. Drugi set zapowiadał, że lekko nie będzie w następnym, w którym Olimpia Jawor wygrywała już 22:16. My odrobiliśmy straty doprowadzając do wyniku 23:23, by ostatecznie przegrać seta 26:24. Na początku IV seta Jawor prowadził maksymalnie 3 punktami, wyrównaliśmy przy stanie 15:15, odskoczyliśmy rywalowi na kilka punktów i wygraliśmy 25:20, a cały mecz 3:1 – podsumował spotkanie Tomasz Kuziak, trener GS UKS Krzanowice.

Olimpia Jawor - UKS Krzanowice 1:3 13:25, 23:25, 26:24, 20:25