W Jedności siła

09.05.2010 00:00 | 3 komentarze | WiZ
8 maja w meczu klasy okręgowej w Krzyżanowicach miejscowy LKS Krzyżanowice przegrał po samobójczej bramce z drużyną  Jedność Jejkowice 0:1(0:1).
W meczu przewagę miał zespół gości, który zdobył bramkę w 40 minucie po samobójczym strzale obrońcy Leszka Ruszara z Krzyżanowic. Goście mieli jeszcze kilka "setek", ale nie wykorzystali dogodnych sytuacji. Pod koniec meczu w 75 minucie Artur Sobala z Jedności nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Strzelił dwa razy w kierunku bramki, ale bramkarz gospodarzy  Krzysztof Dudek dwa razy obronił strzały z bliskiej odległości. Ten sam zawodnik 5 minut później nie wykorzystał błędu bramkarza gospodarzy próbował lobem go pokonać, ale Krzysztof Dudek znowu popisał się świetną paradą wybijając piłkę na róg. W ostatniej akcji meczu gospodarze wykonywali rzut rożny, bardzo zagęścili pole pięciu metrów w polu karnym Jedności. Zawodnik, który wykonywał rzut rożny uderzył piłkę, która zmierzała w okienko bramki, ale bramkarz Jedności Jerzy Dyczka wybił piłkę na róg. Mecz ostatecznie skończył się przegraną  LKS Krzyżanowice 0:1.