Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Konieczny bohaterem Siedlisk

30.05.2010 20:17 | 2 komentarze | kozz
W XXVI kolejce B klasy podokręgu Racibórz ostatnie w tabeli Siedliska pokonały na swoim boisku LKS Dzimierz 3:2. ZOBACZ VIDEO.

Od pierwszych minut spotkania widać było, że Siedliska nie będą w tym meczu chłopcem do bicia. Już w 9. minucie trafienie zaliczył snajper gospodarzy Piotr Konieczny. Jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do końca pierwszej połowy. Pięć minut po przerwie drugiego swojego gola strzelił Piotr Konieczny dając Siedliskom prowadzenie 2:0. Po kolejnych pięciu minutach było 3:0 za sprawą Koniecznego, który tym samym zaliczył w spotkaniu hat-tricka. Tym dłużej trwał mecz tym bardziej gra Płomienia gasła, a swoje sytuacje bramkowe zaczęli stwarzać zawodnicy Dzimierza. Pierwszą z tych sytuacji wykorzystał Tomasz Szczepan w 70. minucie, a drugą zawodnik Siedlisk - Damian Bolik, strzelając bramkę samobójczą na 3:2. Takim wynikiem mecz się zakończył i 3 punkty zostały w Siedliskach.

LKS Płomień Siedliska – LKS Dzimierz 3:2 (1:0)
Piotr Konieczny 9.,50.,55. – Tomasz Szczepan 70, Damian Bolik 81.-sam.

Więcej we wtorkowym wydaniu Nowin Raciborskich.