Piątek, 26 kwietnia 2024

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

KP Unia Racibórz zremisowała z Zaporą Porąbka

28.08.2010 23:56 | 9 komentarzy | WiZ
W dzisiejszym spotkaniu IV ligi KP Unia Racibórz zremisowała z Zaporą Porąbka 2:2(2:2)

Unia w pierwszej połowie miała  9 sytuacji do strzelenia bramki, z tego 3 setki i trzy rzuty wolne, dwa wybronił bramkarz, jeden minimalnie minął słupek bramki gości. Pierwszą bramkę w 8 minucie po indywidualnej akcji w polu karnym zdobył Rafał Haras. Goście wyrównali w 27 minucie po błędzie defensywy, a strzelcem był Gainet. 12 minut później gola dającego prowadzenie w spotkaniu drużynie z Porąbki zdobył Płoszaj. Kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry ze środka boiska Łukasz Haras po szybkiej zespołowej akcji wyrównuje stan spotkania na 2:2.  Druga połowa w wykonaniu gospodarzy była zdecydowanie słabsza, choć nie brakowało okazji do strzelenia bramki. Wynik do końca meczu już nie uległ zmianie. Szkoda nie wykorzystanych okazji w tym spotkaniu, które można usprawiedliwić brakiem szczęścia i ogrania w IV lidze.

KP Unia Racibórz - Zapora Porąbka 2:2(2:2)

Bramki: 1:0 Rafał Haras 8, 1:1 Gainet 27, 1:2 Płoszaj 39, 2:2 Łukasz Haras 40

KP Unia Racibórz: Szymon Kubów, Dariusz Binek (Damian Krueger 75), Artur Potaczek, Grzegorz Gawron, Jarosław Rachwalski, Arkadiusz Łątkowski (Marcin Rusin 46), Patryk Podstawka, Łukasz Haras, (Damian Gawryluk 65), Marek Prusicki, Rafał Haras, Arkadiusz Klimaszka