Porażka LKS Sparta Babice II z LKS Zameczek Czernica

05.09.2010 23:24 | 1 komentarz | WiZ
W meczu drugiej kolejki C klasy LKS Sparta Babice II przegrał u siebie wysoko z LKS Zameczek Czernica 1:5 (0:5)

Spotkanie ułożyło się po myśli gości już 12 minucie po ładnym strzale z 30 metrów w okienko bramki Roberta Potyki. Autorem bramki na  0:1 dla Czernicy był Rafał Szymanowski. Ten sam zawodnik w  pierwszej połowie w ciągu 10 minut zdobył trzy bramki. Pod koniec pierwszej połowy dwie bramki dorzucił Damian Mika i spotkanie było rozstrzygnięte. W drugiej połowie zdobyli honorowego gola, a strzelcem był Maciej Rerich. W tym meczu Rafał Szymanowski zdobył klasycznego hat-tricka, zdobywając w ciągu dziecięciu minut trzy bramki dla swojego zespołu.

LKS Sparta Babice II - LKS Zameczek Czernica 1:5
Bramki: 0:1 Rafał Szymanowski 12, 0:2 Rafał Szymanowski 19, 0:3 Rafał Szymanowski 22, 0:4 Damian Mika 43, 0:5 Damian Mika 44, 1:5 Maciej Rerich

Sędzia: Zdzisław Małys

LKS Sparta Babice II: Robert Potyka, Andrzej Więckowski, Mateusz Wydra, Denis Dziedzioch, Michał Adler, Aleksander Czech, Daniel Łyczek, Maciej Rerich, Sebastian Kowol, Damian Kułaga, Dawid Figura.
Rez: Adam Kowalski, Marcin Mrozek, Michał Przybyła.

LKS Zameczek Czernica: Mateusz Brzezina, Marek Kolarczyk, Marek Ochojski, Daniel Gołofit,  Daniel Wawoczny, Mirosław Weczerek, Łukasz Szymura, Bartosz Paruzel, Rafał Szymanowski, Damian Mika, Paweł Styrnol.
Rez: Dawid Handschuh, Paweł Kneta.

Tadeusz Leśnik, trener LKS Zameczek Czernica - W pierwszej połowie byliśmy lepsi. Ładna bramka z dystansu w 12 minucie ustawiła spotkanie. W przerwie powiedziałem zawodnikom by zagrali tak jak w pierwszej połowie, ale  po przerwie trochę odpuściliśmy, całe spotkanie wygraliśmy zasłużenie.

Damian Kułaga, kierownik LKS Sparta Babice II - Pierwsza połowa dla gości. W drugiej zagraliśmy lepiej niż w pierwszej. Nie wykorzystaliśmy dużo sytuacji. Z meczu na mecz młodzi zawodnicy grają coraz lepiej. W czasie przerwy powiedziałem zawodnikom w szatni że obrona grała fatalnie, a piłka po wybiciu zaraz wraca z powrotem do obrony.