LKS Pawłów pokonał LKS Lyski

23.10.2010 23:11 | 17 komentarzy | WiZ
W jedenastej kolejce B klasy w meczu drużyn środka tabeli LKS Pawłów zdecydowanie pokonał u siebie LKS Lyski 3:0 (1:0).

Przed  tym spotkaniem drużyny zajmowały odpowiednio 9 i 10 pozycję w tabeli. Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, ale to LKS Pawłów prowadził od 25 minuty 1:0 po golu Dawida Kocura z rzutu karnego. Taki wynik utrzymał się do końca tej części spotkania. Początek drugiej połowy ułożył się pomyślnie dla gospodarzy, którzy zdobyli gola w 47 minucie po główce Andrzeja Wiglendy w samo okienko bramki Michała Małeckiego.
Po bramce na 2:0 Pawłów poszedł za ciosem i kilkanaście minut później podwyższył wynik spotkania na 3:0 po składnej akcji i precyzyjnym uderzeniu Mateusza Górnego. Pomimo nieustających ataków piłkarzy miejscowej drużyny wynik do końca spotkania nie uległ zmianie i LKS Pawłów zasłużenie wygrał 3:0. Po tym zwycięstwie LKS Pawłów awansował na ósma pozycję, a LKS Lyski spadły na dziesiąte miejsce w tabeli B klasy

LKS Pawłów - LKS Lyski 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0  Dawid Kocur 25, 2:0 Andrzej Wiglenda 47, 3:0 Mateusz Górny 60.

Sędziowali: Krzysztof Miśkowicz, Paweł Guział, Bernard Faber.

LKS Pawłów: Grzegorz Majnusz, Aleksander Herud, Romuald Teodorowicz, Ireneusz Anolik, Dominik Herud,  Janusz Lazar, Marcin Mizera,  Andrzej Wiglenda, Michał Opolony, Mateusz Górny, Dawid Kocur,
Rezerwowi: Marcin Litka, Piotr Kraiński,  Łukasz Przybyła, Mariusz Zygla, Tomasz Pilar, Artur Schmidt.

LKS Lyski: Michał Małecki, Mariusz Foryś, Daniel Mrozek, Rafał Foryś, Jarosław Sznajder, Piotr Ziętek, Dawid Machoczek, Szymon Harnasz,  Michał Kuźnik, Mateusz Gawliczek, Kamil Gawlyta.
Rezerwowi: Dariusz Bierza, Zbigniew Dyczka,  Dawid Nieszporek.