Tenis modny w Nędzy

06.02.2011 17:46 | 8 komentarzy | WiZ
5 lutego w Nędzy został rozegrany 12 Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Nędza. W zawodach w 5 kategoriach uczestniczyło ponad 70 zawodników z powiatu raciborskiego i z zaprzyjaźnionej miejscowości Wielkie Hoszczyce w Czechach.

W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Szymon Śmieszek. Najlepszym zawodnikiem w kategorii gimnazjów był Dawid Nguyen z Czech. Kategorię dziewczyny wygrała Gabriela Posmyk. Pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych wywalczył Bartosz Gieroń. Kategorię open mężczyźni wygrał Paweł Mysz. Organizatorem Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego był Wójt Gminy Nędza Anna Iskała, oraz dyrekcja ZSG w Nędzy, którą reprezentowała dyrektorka Maria Czerwińska. - Turniej jest imprezą cykliczną, obecnie rozgrywamy już 12 edycję zawodów w tenisa stołowego. Impreza z roku na rok znajduje nowych sympatyków tej dyscypliny. Jest to pocieszające, że młodzi ludzie zamiast siedzieć przed komputerem, wybierają aktywne formy spędzania czasu - dodaje Maria Czerwińska.