Gol i asysta Sebastiana Tyrały

11.02.2011 23:34 | 6 komentarzy | kozz
Pochodzący z Raciborza piłkarz Sebastian Tyrała strzelił w piątek gola i zaliczył jedną asystę w meczu przeciwko Union Berlin. Tyrała gra w VfL Osnabrück, drużynie występującej w 2.Bundeslidze. ZOBACZ WIDEO.
Tyrała wyszedł w podstawowej jedenastce ekipy z Osnabrück. W 33. minucie reprezentant Polski asystował przy golu na 1:0 autorstwa Tobiasa Nickeniga. Na 2:0 w 49. minucie podwyższył sam Tyrała, strzelając z rzutu wolnego. Jego drużyna w ciągu kolejnych 30 minut gry straciła trzy gole. Remis dla ekipy Polaka uratował Nicki Adler na dwanaście minut przed końcem meczu. Sebastian Tyrała to piłkarz posiadający polskie i niemieckie obywatelstwo. W 2008 roku zadebiutował w reprezentacji Polski prowadzonej przez Leo Beenhakkera.

Przypomnijmy Sebastian Tyrała wyjechał z rodzicami do Niemiec, gdy miał półtora roku.

Zobacz skrót meczu Union Berlin - VfL Osnabrück  (asysta i gol w pierwszej minucie materiału wideo)