Brązowy Bartosz Bąk

15.02.2011 14:31 | 0 komentarzy | kozz
12 lutego w Warszawie odbyły się eliminacje do mistrzostw świata w Abu Dhabi - World Pro, w których udział wzięli zawodnicy raciborskiego klubu Brazylijskiego Jiu-Jitsu - Łamator.
Bartosz Bąk, Miłosz Staworzyński, Igor Wygnański i Kamil Kwok. Ważenie zawodników odbyło się w piątek, a walki w sobotę. Bartosz Bąk jako jedyny stanął na podium zdobywając brązowy medal w kategorii brązowych/czarnych pasów do 65 kg. Miłosz Staworzyński przegrał dwoma punktami z późniejszym medalistą kategorii 74 kg niebieskie pasy. Igor Wygnański także przegrał na punkty, tak jak Kamil Kwok, który musiał uznać wyższość obecnego mistrza Polski, a jak się potem okazało srebrnego medalisty tego turnieju. Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą walczyć na mistrzostwach świata w Abu Dhabi.