Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

KP Unia Racibórz pokonała Przyszłość Rogów

02.04.2011 21:01 | 13 komentarzy | WiZ

2 kwietnia w Raciborzu na stadionie Unii przy ul. Srebrnej KP Unia Racibórz pokonała lidera IV ligi Przyszłość Rogów 1:0. Zwycięską bramkę z rzutu karnego strzelił w 46 minucie Artur Potaczek.

Typowy mecz walki, na boisku nie było widać która drużyna jest liderem, a która broni się przed spadkiem. Mecz był wyrównany, momentami gospodarze przycisnęli przeciwników przed własną bramką. Na początku drugiej połowy bramkarz gości Mateusz Łobaczewski wyskakuje do górnej piłki i fauluje w polu karnym napastnika raciborskiej Unii Marcina Pawlisza i sędzia główny po konsultacji z sędzią bocznym dyktuje karnego, którego wykorzystał Artur Potaczek.

KP Unia Racibórz - Przyszłość Rogów 1:0 (0: 0)
Bramka: Artur Potaczek 46' (rzut karny)

KP Unia: Kubów - Selera (Pytlik 22'), Fryt, Haras R (Gawron 89'), - Potaczek, Słysz, Podstawka, Gawryluk (Prusicki 74'), Kowalczyk, Pawlisz, Pniewski

Przyszłość Rogów: Łobaczewski - Pucka, Malcher, Kolisz, Sałek, Żbikowski R (Benauer 52'), Lukoszek (Szkatuła 76'), Bober (Cichecki 63'), Kachel, Zbikowski R, Wieczorek